• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  13,65€
  27,3€
  Pirkti

  PAVIENĖS VIETOS. Jazzu akustiniai koncertai - Mano namai

  -50%
  Alytus, Alytaus kultūros centras
  Rugsėjo 29 d. 19:00 val.
  2 val.

   DĖMESIO! Į renginį žiūrovai įleidžiami tik su galimybių pasu.

  Bilietų kiekis su nuolaida ribotas, tad paskubėk!

  Justė Arlauskaitė-Jazzu pavasarį pradžiugins mažesnių miestų klausytojus.

   

  Atlikėja Jazzu, suburianti didžiausias šalies arenas, šį pavasarį pradžiugins savo gerbėjus iš mažesnių miestų: balandį įvyks jos akustiniai koncertai „Mano namai“. Jazzu aplankys Mažeikius, Jonavą, Uteną, Alytų, Ukmergę, Marijampolę.

  „Dievinu koncertuoti akustinėse erdvėse, kai galiu kiekvienam žvelgti į akis, kai viskas taip arti, taip intymu ir nelieka jokių paslapčių, tik visiškas atvirumas ir hipnotizuojantys garsai. Net atrodo, laikas sustoja ir imame kvėpuoti vienu ritmu“, – sako Jazzu.

  Dainininkės koncertuose nelieka jokių sienų tarp scenos ir klausytojo: Jazzu pasakoja savo gyvenimo istorijas, sugulusias į populiariausias dainas, išpažįsta meilę, apnuogina savo jausmus. Elgiasi taip, lyg tai būtų jaukus vakaras jos šiltuose, draugams visuomet atviruose namuose.

  „Mano namai“ – taip vadinasi ir koncertinė programa. O Jazzu atveju, namai visuomet ten – kur širdis. Ir nors pastarąsias savaites dainininkė leidžia Filipinuose, mintimis ji – jau Lietuvoje.

  „Po atostogų grįžtu pailsėjusi, kupina idėjų ir šviežios energijos! Lauksiu visų savo koncertuose! Seniai negrojau mažesniuose miestuose, tad jaučiuos skolinga gerą koncertą ir gerą nuotaiką. Po praėjusių sunkių metų tai bus tikra atgaiva sielai – susitikti su tais, kurie taip ilgai laukė. Žinokite, ir aš laukiau, o dabar laukiu dar labiau, tad susitiksime netrukus!“ – emocingai kalba atlikėja.