• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • AURA31: Egri Bianco Danza „LEONARDO DA VINCI: Anatomie Spirituali“
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  8d. 15val. 7min.
  6,72€
  11,2€
  Pirkti

  AURA31: Egri Bianco Danza „LEONARDO DA VINCI: Anatomie Spirituali“

  -40%
  Kaunas, Nacionalinis Kauno dramos teatras
  Spalio 2 d., 18:00 val.
  1 val.

  „Leonardo da Vinci: Anatomie Spirituali“ – 2019 m. debiutavęs kūrinys, dedikuotas Leonardo da Vinčio genijui, minint 500-ąsias meistro mirties metines. Tai duoklė didžiajam išradėjui, mokslininkui, kūrėjui ir humanistui. Šioje choreografinėje bei chronologinėje kompozicijoje balansuojama tarp sąstingio ir judesio, o pusiausvyros svarba atsiskleidžia be išsamių veiksmo aiškinimų.

  Mūsų kūnai sudaryti iš mėsos ir kraujo, valdomi proto, gyvybę gaunantys iš širdies, bet gilesnės refleksijos gali atvesti iki apmąstymų: kokie mūsų santykiai su skirtingomis savo kūno dalimis? Kurias iš jų bandome nuslėpti? Kurios mums patinka? Kurias drąsiai rodome, o kurios turėtų būti pridengtos?

  Choreografiją įkvėpė da Vinčio anatominiai piešiniai, visą gyvenimą išlikę neatsiejama jo tyrinėjimų dalimi. Šis Renesanso žmogus domėjosi daugybe skirtingų aspektų, tokių kaip proporcijos, emocijos, grožis, estetika, groteskas... Nuostabusis kūrėjas taip pat žymėdavosi mintis apie kūno būsenas: „Judėjimas – tai gyvenimo priežastis“, – rašė jis. R. Bianco taip pat nusprendė įtraukti kelias ištraukas iš savo užrašų: „Bestiarijų“, skirtą paralelėms tarp sielos judesių ir gyvūnų elgesio, bei „Pranašystes“ – gluminančias apokaliptines da Vinčio žmonijos ateities vizijas.

   

  Koncepcija ir choreografija: Raphael Bianco

  Choreografo padėjėja: Elena Rolla

  Baletmeisteris: Vincenzo Galano

  Muzika: Alessandro Cortini

  Garso koncepcija: Diego Mingolla

  Šviesų dizainas: Enzo Galia

  Scenografija: Massimo Voghera, Renato Ostorero

  Šokėjai: Elisa Bertoli, Maela Boltri, Simona Bogino, Carola Giarratano, Vincenzo Criniti, Cristian Magurano, Alessandro Romano, Davide Stacchini

  Aktoriai: ........

  Koprodukcija: „Fondazione Egri per la Danza“, „Fondazione CRT“, Italijos kultūros ministerija, Turino miestas, Pjemonto regionas

  Premjera: 2019 m.

  Trukmė: 60 min.