• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • GameOn – žaidimų kultūros renginys Dienos bilietas (rugsėjo 16 d. arba 17 d.)
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  6€
  10€
  Pirkti

  GameOn – žaidimų kultūros renginys Dienos bilietas (rugsėjo 16 d. arba 17 d.)

  -40%
  Vilnius, LITEXPO, Laisvės pr. 5
  Rugsėjo 16 d., 10:00 val.
  16 val.

   

  Žaidimų kultūros paroda „GameOn“ — renginys, subalansuotas žaidėjams, bet tinkantis visiems naujųjų technologijų naudotojams. „GameOn“ — tai 12000 kvadratinių metrų, kuriuos užpildys šimtai puikiai žinomų žaidimų kūrėjų kompanijų, leidėjų ir žaidimų platintojų. Tai — erdvė, kurioje kompiuteriniai žaidimai, mobiliosios aplikacijos, virtuali realybė bei naujausios technologijos susilies į bendrą žaidimų kultūros reiškinį.

   

  „GameOn“ tęsia praėjusių metų tradicijas ir kviečia į atvirą renginį visus, norinčius suprasti modernią kultūrą ir išjausti kiekvieną jos aspektą. Trečiasis renginys (organizatorių pramintas „GameOn III“) išsiskirs Lietuvoje dar nematyta programa, o iki 12000 kv. m išaugęs parodos plotas leis sukurti šou, kurį renginio dalyviai ir lankytojai prisimins dar ilgai.

   

  „GameOn III“ — atrask, patirk ir mėgaukis!

   

  Atrask. 2017-ųjų „GameOn“ yra ne vien žaidimai ir linksmybės. Norintiems tobulėti, semtis žinių ir mokytis modernių, žaidimų industrijoje taikomų praktikų organizuojama dviejų dalių konferencija, kurioje žaidimų kūrėjai, verslo vystytojai ir žinomos interneto asmenybės dalinsis žiniomis, o rinktiniai Lietuvos ir užsienio pranešėjai pasakos apie virtualių pasaulių džiaugsmus ir pavojus. Atradimai lankytojų laukia ir ekspozicijų erdvėje, kur bus demonstruojama naujos kartos įranga, dar nematytos pramogos ir naujausi žaidimai.

   

  Patirk. Sugrįžęs „GameOn“ bus dar interaktyvesnis — lankytojai galės patirti virtualios realybės džiaugsmus, išbandyti inovatyviausius technologinius sprendimus ar savo rankomis paliesti kiečiausius šių dienų žaislus. O kur dar susitikimai su nepriklausomų žaidimų kūrėjais, tėveliams ir jų atžaloms svarbi šeimų zona ir ypatingos sėkmės pernai sulaukęs prekybos miestelis.

   

  Mėgaukis. Visi, kuriems labiau prie širdies atsipūsti ir tiesiog mėgautis geru šou, nebus pamiršti. Šių metų renginyje laukia prestižiškiausi regione organizuojami „GameOn“ CS:GO bei „League of Legends“ turnyrai, praėjusiais metais sutraukę žaidėjus iš 38 pasaulio šalių. Nesidomintys eSportu galės grožėtis vykdomu cosplay šou, sukviesiančiu pačius spalvingiausius ir ryškiausius kompiuterinių žaidimų personažus, o ištikimiausių fanų lauks gyvo garso žaidimų muzikos koncertas „GameOn Live“.

   

  Tačiau „GameOn“ neapsiribos tik virtualiais pasauliais ir patirtimis. Renginio lankytojai galės savo rankomis paliesti bei pavartyti įvairios paskirties robotus bei robotukus, stebėti virš galvos dūzgiančius ir piruetus ore darančius dronus, išmėginti debesį naujų, virtualybę ir realybę apjungiančių sprendimų.

   

  Taip pat pirmą kartą Lietuvoje „GameOn“ lankytojai, įsigiję fano bilietus, galės išvysti dar neregėtą simfoninio orkestro gyvo garso koncertą. Specialiai šiam pasirodymui VDU kamerinio orkestro pagrindu bus suformuotas „GameOn“ simfoninis orkestras, kuris sugros ikoniškiausius vaizdo žaidimų garso takelius. Nors Lietuvoje tai bus pirmasis tokio tipo pasirodymas, pasaulyje kompiuterinių žaidimų muzika sulaukia vis daugiau dėmesio gyvo garso scenose. „Video Games Live“ orkestras 2017-ųjų vasarį surengė savo 430-ąjį koncertą, o Londono filharmoninis orkestras išleido 2 kompaktinius diskus, įrašytus su labiausiai mėgiamais žaidėjų garso takeliais.

   

  „GameOn 2017“ vyks rugsėjo 16-17 dienomis parodų ir kongresų centre „Litexpo“, Vilniuje.

   

  ------------------

   

  Dienos bilietas. Šis bilietas garantuoja puikiai praleistą dieną žaidžiant naujausius vaizdo žaidimus, nardant po virtualios realybės gelmes, stebint eSporto varžybas tarp geriausių Baltijos šalių komandų ar klausant įdomiausių žaidimų industrijos pranešėjų konferencijos dalyje. Dienos bilietas atvers „GameOn“ duris vienai, Jūsų pasirinktai dienai!

   

  Dviejų dienų bilietas. Jei norite pasisemti žinių konferencijoje ir išmėginti naujausius žaidimus, per vieną dieną visko, ko gero, nepamatysite. Mėgstantiems neskubėti bei stabtelti prie kiekvieno stendo rekomenduojame dviejų dienų bilietą.

   

  Fano bilietas. Šis bilietas skirtas mylintiems žaidimus iki širdies gelmių. Įsigijus fano bilietą, į „GameOn“ bus galima keliauti abi dienas, o renginio vietoje gausite „GameOn 2017“ marškinėlius.

   

  Šeimos bilietas. Viena iš reikšmingiausių taisyklių žaidimų pasaulyje skelbia, kad niekas nežaidžia po vieną. Šeimos bilietą sukūrėme tam, kad šis teiginys virstų norma. Su šeimos bilietu į renginį galės patekti: 2 suaugę + 2 vaikai, 2 suaugę + 1 vaikas arba 1 suaugęs + 2 vaikai.

   

  Renginio organizatorius prisiima visišką atsakomybę dėl renginio, jo kokybės, turinio ir pateikiamos informacijos apie jį. Tiketa yra bilietų platintojas ir veikia kaip atsiskleidęs tarpininkas.