• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • Karmen
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  4,8€
  8€
  Pirkti

  Karmen

  -40%
  Klaipėda, ŽVEJŲ RŪMAI, Klaipėdos m. kultūros centras, Taikos pr. 70
  Vasario 21 d.19:00 val.
  1 val. 10 min.

  Paskubėk, nes bilietų kiekis ribotas!

  Šokio spektaklis pagal G.Bizet-R.Ščedrin „Karmen siuitą“

  Karmen. Sutikitę naują

  Baleto šokėjos ir choreografės Aušros Krasauskaitės režisuotame šokio spektaklyje – šiuolaikinė Karmen istorijos interpretacija. Pagal užburiančią Rodiono Ščedrino „Karmen siuitos“ muziką kurtame spektaklyje atsisakoma ispaniško kolorito, kuris paprastai scenoje lydi Karmen ir susikoncentruojama į pagrindinės herojės gaivališko prado išlaisvinimą.

  Klaipėdos valstybiniame muzikiniame teatre atgimusi „Karmen“ kalba apie prigimties pasirinkimo nebuvimą ir scenoje į laisvę paleidžia stichišką moterišką energiją. Tai – spektaklis ataka, jame liepsnojanti aistra virsta beprotybe, o pastaroji versdama peržengti visas ribas veda į pražūtį. Siuitos muzika su joje užkoduota grėsmės nuojauta ne tik lydi veiksmo akceleraciją, bet yra ir paties veiksmo dalimi. Modesto Pitrėno diriguojamas Lietuvos kamerinis orkestras ir mušamųjų ansamblis „Giunter Percussion“ nėra tik akompaniatoriai – jie dalyvauja lemtingame dialoge su šokėjais apie žmogaus prigimties jėgą ir silpnumą.

  „Nenoriu kalbėti apie spektaklio siužetą. Ne jis svarbiausias, o energija, kurią sieksime išlaisvinti – būtent iš jos pliūpsnio ir augs prasmė“

  Spektaklio choreografė Aušra Krasauskaitė

  Dirigentas: Tomas AMBROZAITIS

  Scenografė: Sigita ŠIMKŪNAITĖ

  Kostiumų dailininkas: Deividas JANULIS

  Šviesos dailininkas: Vilius VILUTIS

  Grimo dailininkė: Aira BRAŽDIENĖ

  Choreografė: Aušra KRASAUSKAITĖ

  Klaipėdos kamerinis orkestras

  Mušamųjų ansamblis Giunter Percussion