• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  10d. 14val. 4min.
  9,72€
  16,2€
  Pirkti

  LOW AIR 10 FEST: romantinis urbanistinio šokio spektaklis - FEEL-LINK

  -40%
  Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  Spalio 21 d., 19:00 val.
  1 val.

  DĖMESIO! Į renginį žiūrovai įleidžiami tik su galimybių pasu.

  Low Air Vilniaus miesto šokio teatras mini 10 metų kūrybinės veiklos sukaktį ir organizuoja festivalį, kurio programoje: 3 premjeros, Auksiniais Scenos Kryžiais apdovanoti ir žiūrovų pamėgti spektakliai, pasaulį apkeliavę šokio darbai, susitikimai su kūrėjais, vakarėliai, šokio filmų vakaras ir edukacinė programa. Žiūrovai kviečiami prisiliesti prie kūrybos proceso ir kūrybinio kismo, kuris bus atskleidžiamas chronologine tvarka pristatomų spektaklių kontekste.

  Romantinis urbanistinio šokio spektaklis FEEL-LINK

  LOW AIR 10 FEST programa / Vilniaus miesto teatras: romantinis urbanistinio šokio spektaklis FEEL-LINK

  100-asis spektaklio rodymas! 

  Jaunosios kartos šokėjų ir choreografų Airidos Gudaitės ir Lauryno Žakevičiaus duetas šokio spektaklyje ,,Feel-Link“ nagrinėja dviejų žmonių vidinius išgyvenimus, sukeltus įvairių meilės ir santykių patirčių. Spektaklio veikėjai pasitelkia laisvo urbanistinio šokio technikas, padedančias išlaisvinti kūno motoriką ir kartu priartinančias kūrinio temą prie jaunosios kartos šokio vertybių.

  Choreografai ir šokėjai įžvelgia sąsajas bei sąskambius tarp muzikinio spektaklio pagrindo ir pačios spektaklio idėjos. Spektaklio pavadinimas – angliško žodžio ,,feeling” (jausmas) transformacija į naujadarą „feel-link“, kuris nurodo į spektaklio tematiką: kasdienę tikrų jausmų paiešką.

  Muzikinį spektaklio pagrindą sudaro amerikietės pianistės, džiazo atlikėjos Eunice Kathleen Waymon, dar kitaip žinomos sceniniu vardu Nina Simone, kūrinio ,,Feelings“ interpretacija. Kūrinio teksto, muzikos ir šokio kalbos sintezė leidžia įžvelgti besikartojančias pastangas užmiršti arba atrasti jausmus.

  „Tai pirmasis mūsų teatrinis kūrinys bei pirmasis išgrynintas gatvės šokio spektaklis teatro erdvėje, kuris jau daugelį metų nepalieka abejingų Lietuvoje ir už jos ribų. Tikime, kad šis darbas sudomins tiek jaunosios kartos atstovus, tiek vyresnio amžiaus šokio meno mylėtojus,“ – sako kūrėjai, Airida Gudaitė ir Laurynas Žakevičius.

  IDĖJOS AUTORIAI, CHOREOGRAFAI IR ATLIKĖJAI Laurynas Žakevičius ir Airida Gudaitė | SCENOGRAFĖ Renata Valčik | ŠVIESŲ DAILININKAI Eugenijus Sabaliauskas ir Povilas Laurinaitis