• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • MOVO
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  3,1€
  6,3€
  Pirkti

  MOVO

  -50%
  Vilnius, TAMSTA, muzikos klubas
  Rugsėjo 20 d., 20:00 val.
  2 val.

   

  Grupė MOVO kviečia į savo koncertus

   

  MOVO - tai vis labiau įsitvirtinantis Lietuvos roko scenos vardas. Grupę sudaro keturi vaikinai, kurių atliekamas garage ir blues rokas - šviežia atgaiva stipresnės muzikos ieškančiai ausiai.

   

  Iš kitų lietuviško roko grupių MOVO išsiskiria tuo, kad nuo pačios gyvavimo pradžios dainuoja vien lietuviškai – tekstuose nugula tiek rimti, tiek ironiški pastebėjimai apie kasdienybę. Grupė neišvengia ir aktualių temų, savo pirmajame hitu tapusiame kūrinyje „Ką jie tau padarė?“ apdainuodami nukirstą medį.

   

  Šią ir kitas savo mėgstamiausias frazes koncertuose kartu dainuojantys gerbėjai MOVO taip pat vertina dėl jų savito purvino gitarų skambesio ir profesionalaus atlikimo.

   

  Per beveik šešerius metus surengusi daug koncertų Lietuvoje ir už jos ribų, sudalyvavusi skirtinguose festivaliuose bei išleidusi du savo albumus, grupė jau pelnė kolegų pripažinimą, sulaukė teigiamų muzikos ekspertų įvertinimų ir subūrė ištikimų klausytojų būrius skirtinguose miestuose.

   

  Savo pirmąjį koncertą grupė sugrojo dar 2011 m. pabaigoje ir po pusmečio ryškiai sužibėjo jaunųjų atlikėjų konkurse „Garažas”. Po jo iškart sekė pasirodymai daugelio didžiųjų Lietuvos ir kaimyninių šalių muzikos festivalių scenose. Metams pasibaigus MOVO buvo įvertinti ir nominuoti alternatyvios muzikos apdovanojimuose „T.Ė.T.Ė 2012” kaip geriausia roko grupė. Po sėkmingo starto buvo išleistas debiutinis albumas „Mano Aš”. 2016 m. pabaigoje antrąjį albumą „Kalnuose” išleidę MOVO taip pat neliko nepastebėti. Muzikos asociacijos metų apdovanojimuose „M.A.M.A.” grupė buvo nominuota 2016 m. „Geriausios metų roko grupės“ kategorijoje.

   

  MOVO sudaro standartinė roko grupės sudėtis: vokalistas ir bosistas Linas Kubekas, du gitaristai – Augustas Masevičius ir Tomas Simanavičius, būgnininkas Mantas Tamulionis.

   

  Prodiusavimo kompanija ARTS Libera International kviečia į grupės MOVO koncertus paklausyti šviežio kokybiško roko!

   

  MOVO koncertai vyks:

  Rugsėjo 15 d. Kaune, muzikos klube „Combo”

  Rugsėjo 20 d. VIlniuje, muzikiniame klube „Tamsta”

  STALIUKŲ REZERVAVIMAS TAMSTA muzikiniame klube: tel.: +370 611 56496, +370 698 36121 arba el. paštu. club@tamsta.com. Rezervacija papildomai nekainuoja. Laikoma iki 20:00.

   

  Ryškesni MOVO koncertai:

  2017 m. gegužės mėn. - Lenkijos miesto, Opolės 800 metų gimtadienio šventės renginyje

  2012 m. rugpjūčio mėn - koncertas festivalyje "Kaliningrad in Rock", Kaliningrado srityje

  2017 m. vasario mėn - akustinis pasirodymas LRT laidos "Labas rytas, Lietuva" eteryje

  2017 m. vasario mėn - tiesiogiai transliuotas koncertas radijo stoties "LRT Opus" eteryje - koncertų serija "LRT Opus Ore".

  2013 m. spalio mėn - tiesiogiai transliuotas koncertas radijo stoties "Lietus" eteryje - koncertų serija "Gyvas Lietus".

  2016 m. lapkritis - gruodis - albumo "Kalnuose" pristatymo koncertinis turas, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Alytuje.

  2013 m. Balandis - Gegužė albumo "Mano Aš" pristatymo koncertinis turas, Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Alytuje ir Šakiuose.

  Soliniai koncertai muzikiniuose Vilniaus klubuose "Tamsta Club", "Liverpool Indie Rock Bar", "Artistai", "KAS KAS", "Brodvėjus Pub" ir kt.

  Dalyvavimas festivaliuose "Vilnius Music Week"; "Kultūros naktis"; "Granatos live"; "Bliuzo naktys"; "Saulėtosios naktys" ir kt.