• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • Premjera! TIK SUAUGUSIEMS (rež. Justas Tertelis) Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  10€
  20€
  Pirkti

  Premjera! TIK SUAUGUSIEMS (rež. Justas Tertelis) Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  -50%
  Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  Balandžio 24 d., 20:30 val.
  1 val. 40 min.

  Spektaklis " Tik suaugusiems" perkeliamas į balandžio 24 d. 20.30 val.  Galios įsigyti bilietai, arba juos galima grąžinti Tiketos kasose.  

  Bilietų kiekis su nuolaida ribotas, tad paskubėk!

  NEMOKAMAI į spektaklius kviečiame 60+ amžiaus žiūrovus. Būtina registracija el. paštu info@atvirasratas.lt

   

  "Kultūros išlieka tik tiek, kiek mes sugebame jos perduoti savo vaikams."

  K. J.

   

  Naujausia Teatro Atviras ratas I Vilniaus miesto teatro premjera “Tik Suaugusiems” - tragikomiškas Justo Tertelio režisuotas teatrinis - kūrybinis tyrimas, ieškantis atsakymo į klausimą - kaip ir kada mes tampame suaugusiais? Ir… o ką išvis šiandien reiškia būti suaugusiu? Ar užtenka tiesiog peržengti nustatytą biologinę amžiaus ribą (18 m.) ir esi pasiruošęs prisiimti visas atsakomybes, kurias gauname įžengę į “suaugusiųjų pasaulį” - teisę balsuoti, dalyvauti valstybės gyvenime, teisę vairuoti, svaigintis ir būti atsakingam už savo veiksmus?

  Nuostabi talentingų, teatro žiūrovams gerai pažįstamų, aktorių komanda meistriškai žongliruodama pjesėje pateikiamomis temomis, atpažįstamų ir įtaigių veikėjų pagalba atgręžia veidrodį į mus pačius. Tragikomiškų situacijų, į kurias patenka spektaklio veikėjai, įvairovė neleis nuobodžiauti ir kvies įsitraukti į procesą ieškant atsakymo - koks žmogus gali užaugti šiandieninėje visuomenėje? Ir kas už tai atsakingas? Ar išvis kas nors gali būti už tai atsakingas?

  “Tik Suaugusiems” - tai naujausia Justo Tertelio pjesė, tęsianti teatro laboratorijos “Atviras ratas” tradiciją dirbti su lietuviška dramaturgija ir kalbėti atvira teatrine kalba. Šio teatro žiūrovams itin gerai pažįstamas “Atviro rato” braižas - per sceninį grynumą ir paprastumą, aktorių vaidmenis ir kasdienybės atpažįstamumą scenoje, kurti dialogą su publika kviečiant juos permąstyti, įsitraukti ir kartu išgyventi šiai dienai aktualias, bet visuomenėje neišsakytas temas.

   

  Kviečiame mėgaujantis teatru atpažinti save!

   

  Idėjos autorius ir režisierius: Justas Tertelis

   

  Vaidina: Aldona Vilutytė, Vesta Šumilovaitė, Gelminė Glemžaitė, Dalius Skamarakas, Rokas Petrauskas, Arnas Ašmonas

   

  Dramaturgija: Justas Tertelis

  Scenografija ir kostiumai: Laura Luišaitytė

  Muzika: Jokūbas Tulaba

   

  Spektaklį dalinai finansuoja: Lietuvos kultūros taryba