• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • SKAMP20
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  15,6€
  26€
  Pirkti

  SKAMP20

  -40%
  Vilnius, Siemens arena
  Gruodžio 26 d., 19:00 val.
  2 val.

  „SKAMP“. Šios grupės pavadinimas iš tiesų reiškia „savas kampas“.

   

  Jie nepanašūs į jokią kitą lietuviškos muzikos grupę. Jų nuopelnai amžiams įrašė grupės vardą lietuviškos muzikos istorijoje ir muzikos mėgėjų širdyse.

   

  Jie - į rėmus netelpantis, nenuspėjamas, nesulaikomas ir nepralenkiamas trio. Jie - visos postsovietinės kartos balsas. Šie jauni atlikėjai visada troško įvairovės, naujovių - ko nors, kas atspindėtų jų pasaulėžiūrą. 1998 m. vasarą, po daugelio nesėkmingų bandymų patekti į muzikos rinką ir nuolatinės radijo stočių ir įrašų bendrovių kritikos, kad jų muzika pernelyg „alternatyvi“, muzikantai sukūrė klausytojų mintis užvaldžiusią Džordžo Geršvino dainos „Summertime“ hiphopo versiją - ir nuo tada žvelgė tik pirmyn.

   

  Niekas negali tiksliai apibūdinti daugybę stilių jungiančio grupės skambesio. „SKAMP“ derina džiazo, hiphopo, fanko, regio, roko ir soulo muzikos elementus. Viename Dublino laikraštyje jų muzika pavadinta grupių „Red Hot Chilli Peppers“ ir „The Fugees“ deriniu. Jie derina ir kalbas - dainuoja angliškai, lietuviškai, prancūziškai ir vokiškai. Grupė nekentė įsigalėjusios tradicijos koncertuose naudoti fonogramas, tad sutikdavo groti tik gyvai su visa grupe, sukti vinilines plokšteles arba rengti akustinius koncertus.

   

  Ir grodavo taip, kad visi sukildavo ant kojų. Grupės reputacija - neprilygstama. Kas dar gali repuoti ir dainuoti, sunkųjį roką jungti su regiu, kurti tokį neprilygstamai skambantį fanką arba šėlti hauso ritmu? O dainų tekstuose atlikėjai kalbėjo apie tuo metu dar nepopuliarias temas: gėjų teises, žmonių teises, ksenofobiją, lytinę diskriminaciją, rasizmą, šlamšto pilną žurnalistiką bei savo pomėgį pašėlti. O šėlti jie mėgsta - ir scenoje, ir gyvenime. 1998 m. gegužę, kai pasirodė daina „Summertime“, Erikai buvo ką tik suėję aštuoniolika. Viktorui ir Viliui buvo po dvidešimt. Pastaruosius dvidešimt jie augo kartu su savo klausytojais. Grupė eksperimentavo su daugeliu muzikos stilių: viso pasaulio muzikos elementus jungiančiu „world music“ stiliumi („Deadly“, „Live and Deadly“), hausu („Le Boom Chick Vol 1“ ir „Le Boom Chick Vol 2“), roku („Reach“), hiphopu („Angata“), eksperimentine muzika („Green“) ir daugybę kitų. Paskutinės jų dainos „This Generation“ ir „Good Girl Gone Bad“ išleistos prieš ketverius metus. Daina „Good Girl Gone Bad“ iš karto pasiekė radijo stoties „Zip FM“ populiariausių kūrinių sąrašo viršūnę ir M.A.M.A. apdovanojimuose buvo nominuota geriausio vaizdo klipo kategorijoje. Klipą galite rasti čia:

   

  https://www.youtube.com/watch?v=x8VKi5uqLMo

   

  Grupės nariai nemažai nuveikė ir po vieną. Viktoras įkūrė klubą „LOFTAS“ - vieną geriausių vietų muzikos renginiams Baltijos šalyse, į Lietuvą pritraukusį grupes, kurios greičiausiai niekada nebūtų čia atvykusios. Vilius tapo solistu ir dirbo su Vilniaus ir EHU (Europos Humanitarinis universitetas) universitetais. Erika su savo vyru sukūrė sėkmingą duetą „The Ball and Chain“, o 2016 m. pradėjo solinę karjerą. 2017 m. ji iškovojo „Metų atlikėjos“ titulą M.A.M.A. apdovanojimuose, o už savo muzikinius ir socialinius nuopelnus buvo pripažinta Metų moterimi.

   

  Nors atlikėjai puikiai dirba ir po vieną, kartu jie - neįtikėtinas ir nepakartojamas derinys. Kad suprastumėte, reikia juos pamatyti ir išgirsti gyvai. Kartu su atlikėjais užaugusi publika dabar į grupės „SKAMP“ koncertus atsiveda savo vaikus. Tačiau pastaruosius keletą metų trijulė tylėjo. Užuot dainavę scenoje, užsidarė įrašų studijoje, kur tyliai dirbo prie naujų dainų. Apie jas grupė į kalbas nesileido, tačiau šiems ypatingiems metams kruopščiai rinko puikias dainas ir motyvus. Ir dabar jie yra pasirengę. Pasirengę gruodžio 26 d. surengti nepamirštamą koncertą. Pasirengę jums pademonstruoti visiškai naują, tačiau savo ypatingu stiliumi pasižyminčią muziką.

   

  Naujausia grupės daina „Nemiegančios naktys“ - tai būsimas šios vasaros hitas. Nesakykite, kad neperspėjau :)

   

  https://www.youtube.com/watch?v=5fQ71HWAcWc

   

  „Love Me Like There’s No Tomorrow“: https://youtu.be/jVN8zFsSA7A