• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • STALO TEATRAS | Pasaka „Kaip žvejys į dangų ėjo“ Stiklinė salė
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  6d. 12val. 13min.
  4,8€
  8€
  Pirkti

  STALO TEATRAS | Pasaka „Kaip žvejys į dangų ėjo“ Stiklinė salė

  -40%
  Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  Lapkričio 21 d., 15:00 val.
  50 min.

  Pasaka iš J. Basanavičiaus tautosakos bibliotekos "Kaip žvejys į dangų ėjo"

   

  Pasaka skirta ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Norėdamas "išsipirkti" mylimą ją, žvejys keliauja į kitą pasaulį ir atlieka įvairias užduotis. Ir drąsiai perėjęs jam nepažįstamą pasaulį grįžta ir laimi išsvajotąją merginą.

   

  Dirbant su šia medžiaga buvo konsultuotasi su filologijos mokslų daktare, profesore Bronislava Kerbelyte. Ji teigia, kad pasakose išsamiai apibūdinamas žmogus ir jo siekiai, keliamos amžinos problemos. Kam reikalingas toks pasakų sekimas? Pasak profesorės, nutolę nuo pasakų suaugusieji dažnai neranda progų pamąstyti apie gyvenimą ir žmonių tarpusavio sąntykius, pamiršta paklausti pasakų patarimo ir daug ką iš jų sužinoti apie protėvius, žmogaus prigimtį ir tą žinojimą perduoti savo vaikams.  

   

  Pasaka sekama teatralizuotai, pasitelkus minimalistines lėles, pagamintas iš jūros išplukdytų medžio gabalėlių, įvairius objektus ir gyvą muziką, atliekamą kanklėmis, įvairiais perkusiniais ir pučiamaisiais instrumentais. 

    

  Skirta visai šeimai ir klausytojams nuo 4 metų

  Sekėja, scenografė - Saulė Degutytė

  Muzikuoja - Gediminas Žilys

  Premjera - 2018 m. birželis

   

  Sukūrimą parėmė Lietuvos Kultūros Taryba

  Įėjimas į renginį suaugusiems asmenims galimas tik turint Galimybių pasą. Vaikams iki 16 m. nereikia testuotis ir turėti Galimybių paso, jiems reikalingas tik asmens dokumentas.