• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • Subtilu-z - „Ne pirmas kartas!“
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  6,5€
  13€
  Pirkti

  Subtilu-z - „Ne pirmas kartas!“

  -50%
  Vilnius, Piano.lt koncertų salė
  Rugsėjo 29 d., 19:00 val.
  1 val.

   

  Tai yra didysis ketvertas, kuris 09.29 (penktadienį) kviečia drauge pajausti muzikos malonumą ir pasiduoti jos energijai.. ir daug stipriau nei pirmą kartą!

   

  Subtilu-Z yra ekstremaliai virtuoziškas garso estetų sambūris, užsimojęs pasiekti išskirtinės skambesio kokybės ir per vienuolika gyvavimo metų ženkliai priartėjęs prie šio ambicingo plano išpildymo. Empyrinio patyrimo ir nuodugnių tyrinėjimų keliu jiems pavyko įrodyti pasauliui, kad a) muzika nėra tik garsas; b) instrumentai tėra priemonė muzikinei energijai išreikšti; c) muzikinės energijos nebūna per daug. O taip pat ir patvirtinti seniai žinomą aksiomą, jog d) svarbu ne tai, kas grojama, o kaip.

   

  Tai yra didysis ketvertas... Tiksliau, daugiau nei ketvertas, palaikomas gerų bičiulių anapus scenos. O kiekvienas klausytojas, atsidūręs Subtilu-Z veikimo zonoje, pavirsta šito nuotykio suokalbininku ir muzikinio pasakojimo personažu. Jie kuria tai, ką jie mano esant geriausiu dalyku pasaulyje, eina link to, kas jų jutimu yra muzikos pašaukimas ir tikslas - sujaudinti klausytoją, kalbėti jam, atskleisti vidinius, svarbius išgyvenimus.

   

  “Subtilu-Z” tiesiog kviečia drauge jausti muzikos malonumą, pasiduoti jos energijai, išjungti analitinį protą, atsiriboti nuo prietarų ir paprasčiausiai išgirsti tai, kas neišreiškiama nei natomis, nei žodžiais.

   

  Atlikėjai pasidalino mintimis apie paskutinį rugsėjo penktadienį vyksiantį koncertą atsinaujinusioje PIANO.LT koncertų salėje:

   

  Povilas: Žodžių darinys „ne pirmas kartas“ man asocijuojasi su tuo, ką jau daug kartų dariau ir ką su dideliu malonumu pakartočiau dar. PIANO.LT yra salė, kurioje dažnai koncertuojame dėl tobulos akustikos ir namų aplinkos – publika yra šalia tavęs. Grodamas tarytum jauti kaip klausytojai reaguoja į kiekvieną tavo natą ir energijos pliūpsnį. „Ne pirmas kartas!” , kaip visada, bus geras koncertas ir mielas susitiktikimas.

   

  Dmitrijs: “Ne pirmas kartas” – reiškia, ka desi su savo patirties bagažu ir viską darysi geriau nei pirmą. Jei kažką darai ne pirmą kartą, reiškia, tobulėji, judi pirmyn, jautiesi reikalingas.. Tai yra veiksmas, kurį darai kryptingai. Jei darai tai ne pirmą kartą, reiškia tai turi kažkokią prasmę, laimę.. Kitaip to nekartotum…

  Vytautas: “Ne pirmas kartas” reiškia tęstinumą, kad tai, kas įvyks jau yra įvykę ir kartojasi todėl, kad yra geidžiama tai vėl išgirsti ir pamatyti. Bet nesitikėkite nieko nuobodžiai pasikartojančio. Ne pirmas kartas, kai Subtilu-Z žengia nepramintais takais su bendražygiais – PIANO LT. Tai galbūt nebus pirmas kartas klausytojui, bet jausmai bus tokie nauji...

  Laurynas: “Ne pirmas kartas” - tai drąsus ir užtikrintas žingsnis. Kalbant apie atlikėja ir klausytoją, tai abiem Tai yra kur kas geresnis įvykis nei pirmas, nes jis būna užtikrintas ir patikrintas.

   

  Tik 160 bilietų!