• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • 12 KĖDŽIŲ
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  9,6€
  16€
  Pirkti

  12 KĖDŽIŲ

  -40%
  Vilnius, Lietuvos rusų dramos teatras
  Balandžio 7 d., 19:00 val.
  2 val. 30 min.

  Spektaklis vyks rusų kalba.

   

  GENADIJAUS GLADKOVO TEATRAS „TERITORIJA MIUZIKLO“

   

  Dviejų dalių miuziklas-mistifikacija

   

  „12 KĖDŽIŲ“

   

  Balandžio 7 dieną, 19:00 val.

   

  LIETUVOS RUSŲ DRAMOS TEATRAS (J. Basanavičiaus g. 13)

   

  Ledai pajudėjo, ponai žiūrovai! Kvėpuokite giliau, Jūs susijaudinę. „Didysis kombinatorius“, Turkijos piliečio sūnus, nepakartojamasis ir neprilygstamasis Ostapas Benderis grįžta! Nors ... Kita vertus ... Jis niekada ir nebuvo ilgam išnykęs už horizonto. Perkeldami Ilfo ir Petrovo romano veiksmą į mūsų dienas, mūsų miuziklo-mistifikacijos „12 kėdžių“ autoriai rado per daug paralelių su literatūros kūrinio parašymo laiku, kad tai galėtų būti tiesiog sutapimas. Metai eina, keičiasi politinė sistema, gyvenimo būdas, galiausiai-mada. O beatodairiškų avantiūristų, kurie žino keturis šimtus palyginti sąžiningų būdų, kaip paimti pinigus iš gyventojų, vis dar yra daug. Galbūt jie tapo šiek tiek mažiau išradingi ir truputį banalūs, šiek tiek mažiau geri ir šiek tiek ciniškesni. Bet ką daryti? Jie savo pasaulio kūriniai ir „daro darbus“, geriausiai kaip gali. Nuostabių protų ir subtilių prigimčių visais laikais reikėjo ieškoti. Ir tegul jie daro tą patį, ką ir visi kiti: jie stengiasi išgyventi ir tapti sėkmingais audringoje kapitalizmo eroje, bet jie tai daro su grakščiai ir su pasimėgavimu, kaip mūsų herojus Ostapas-Suleimanas-Berta-Maria-Bender-bei.

   

  Ne atsitiktinumas ir tai, kad kompozitorius Genadijus Gladkovas, šio spektaklio muzikos autorius, tris kartus skirtingais žanrais grįžo prie dvylikos kėdžių istorijos ir ieškojo vienoje iš jų įsiūtų deimantų. Jam pavyko sukurti melodijas, kurios tarsi tapo logišku romano tęsiniu, ir paplito tarp žmonių, nepaisant to, kad tai įvyko praėjus pusei amžiaus po literatūrinio Iljos Ilfo ir Jevgenijaus Petrovo šedevro pasirodymo.

   

  Kompozitorius – Genadijus Gladkovas

  Libreto – Markas Zaharovas ir Jiurijus Klim pagal Ilji Ilfo ir Jeugenijo Petrovo romaną

  Režisierė ir scenarijaus autorė – Anastasija Grinenko

  Choreografija – Dmitrijaus Jakubovičiaus

   

  Vaidina: Dmitrij Jakubovič, Denis Nemcov, Julija Špilevskaja, Aleksandr Osipec, Ksenija Horoškevič, Darija Novik, Ana Marčik, Eduard Vainilovič, Erik Abramovič, Angelina Podoliak, Marija Rogova, Alisa Abrikosova, Šamhal Hačaturian.

   

  Trukmė – 2 valandos 30 minučių su pertrauka

   

  Informacija, nuolaidos ir bilietų užsakymas tel. +370 683 46676

   

  Spektaklio kalba - rusų