• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • Alexander Kniazev ir Kasparas Uinskas
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  5€
  10€
  Pirkti

  Alexander Kniazev ir Kasparas Uinskas

  -50%
  Kaunas, Kauno valstybinė filharmonija
  Spalio 23 d., 18:00 val.
  2 val., 1 pertrauka.

   

  Johannes Brahms:

   

  Dainos

  Sonata Nr. 1 op. 120

  Sonata Nr. 2 op. 120

   

   

  Organizatorius:

   

  Naujoji muzikų karta

   

  Prieš porą metų pirmą kartą su dideliu pasisekimu kartu pasirodę legendinis violončelininkas Alexander Kniazev ir pianistas Kasparas Uinskas spalio 23 d. sugrįžta į Kauno filharmonijos sceną. Šį kartą programa dedikuota Johannesui Brahmsui. Koncerte muzikantai atliks šio kompozitoriaus dvi sonatas, originaliai parašytas klarnetui ir šio kompozitoriaus dainas. Duetas rengia šią programą įrašui ir kompaktinės plokštelės išleidimui. Įdomu tai, kad tai bus pirmasis šių kūrinių įrašas violončelės versijoje. Ir visą šią unikalią programą galės pirmieji išgirsti Kauno klausytojai.

   

  “Violončelininkas A. Kniazevas yra vienas iš nedaugelio, pasiekusių tokias aukštumas... jis yra vienas geriausių mūsų laikų klasikinės muzikos atlikėjų..” (The Western Mail)

   

  “A. Kniazevas yra atlikėjas, turintis neįtikėtiną muzikos pajautimą, aštrų protą ir fenomenaliai tobulą techniką.” (BBC Music Magazine)

   

  Violončelininko koncertų sąraše pasirodymai su garsiausiais pasaulio orkestrais, pagrindinėse koncertų salėse ir su žymiausiais scenos partneriais. Jo pasirodymų laukiama tokiose salėse kaip Concertgebouw Amsterdame, Salle Pleyel ir Théâtre des Champs Élysée Paryžiuje, Palais des Beaux Arts Briuselyje, Wigmore Hall ir Royal Festival Hall Londone, Mozarteum Zalcburge, Musikverein ir Konzerthaus Vienoje, Rudolfinium Prahoje, Suntory Hall Tokijuje ir eilėje kitų. Kaip solistas A. Kniazevas groja su tokiais orkestrais kaip Royal Philharmonic Orchestra ir BBC Symphony Orchestra (Londone), Čekijos filharmonijos orkestras, Nacionalinis Prancūzijos orkestras, Paryžiaus orkestras, Tokijo simfoninis orkestras, Vienos simfoninis orkestras, P. I. Čaikovskio simfoninis orkestras ir su daugeliu kitų. Atlikėjai ir dirigentai, su kuriais nuolat koncertuoja A. Kniazevas, tai legendiniai dirigentai - Kurt Masur, Yevgeny Svetlanov, Yuri Temirkanov, Neeme Järvi, Vladimir Fedoseyev, Mikhail Pletnev, Yuri Bashmet, o taip pat su pasaulinėmis smuiko žvaigždėmis: Vadim Repin, Sergei Krylov, su garsiausiais pianistais: Yevgeny Kissin, Denis Matsuev, Boris Berezovsky, Nikolai Lugansky (su kuriuo įrašė kompaktinę plokštelę), ir kt. A. Kniazevas pasaulinės šlovės sulaukė, vos 17-kos tapęs laureatu prestižiniame Tarptautiniame P. I. Čaikovskio konkurse.

   

  Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas Kasparas Uinskas koncertuoja pasaulinio garso koncertų salėse, tokiose kaip Niujorko Carnegie Hall, Vašingtono J.F. Kennedy Center Millennium Stage, Londono Wigmore Hall, Berlyno filharmonijoje, Madrido Filharmonijoje, Briuselio BoZar bei eilėje kitų salių. Užsienio kritikai ir klausytojai žavisi K. Uinsko pasirodymais:

  “...Didis pianistas ir muzikas…” Carnegie Hall (New York Concert Review).

  “…kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…” London Wigmore Hall (Seen and Heard international).

   

  Praėjusiuose sezonuose K. Uinskas pasirodė su orkestrais: Royal Chamber Orchestra of Wallonia (Belgija), Philharmonie Südwestfalen (Vokietija), Liepojos simfoniniu orkestru (Latvija), North Czech Philharmonic orkestru (Čekijoje), West Bohemian Symphony orkestru (Čekijoje), Slovakijos radijo simfoniniu orkestru, Krokuvos simfoniniu orkestru, Filarmonica de Stat Targu Mures orkestru Rumunijoje, o taip pat su soliniais pasirodymais Londono Wigmore Hall, Baerum Kulturhus salėje cikle „Piano Master Series” ir Bodø Festival Nordland Musikkfestuke - Norvegijoje, BoZar salėje Briuselyje bei Brussels Piano Festival, koncertų ture Japonijoje “Fantastic Pianist” serijoje, solinių ir kamerinės muzikos koncertų ture Norvegijoje su smuikininku Nikita Borisoglebsky, kamerinės muzikos ture su legendiniu violončelininku Alexander Kniazev, duete su pianistu Evgeni Bozhanov.