• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • Auksiniai svogūnai 2020
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  8,1€
  13,5€
  Pirkti

  Auksiniai svogūnai 2020

  -40%
  Kaunas, ŽALGIRIO arena
  Kovo 27 d. 19:00 val.
  2 val.

  Paskubėk bilietų kiekis su nuolaida yra ribotas!

  Rinkimai į Seimą jau ant nosies, o kas geriau apnuogins Lietuvos valdžią, jei ne tradiciniai „Auksiniai svogūnai“? Visi nuopelnai ir nuopuoliai, žygdarbiai ir raudonuoti verčiančios nuodėmės. Viskas bus patiekta kaip ant delno humoristinėje apdovanojimų ceremonijoje. Garsiausios muzikos, teatro ir TV žvaigždės surengs nepakartojamus pasirodymus, o ryškiausi politikos ir visuomenės veikėjai bus apdovanoti milžiniško dydžio „Auksiniais svogūnais“.

   

  „Kasmet vis sakome, kad valdžia sugeba „prisidirbti“ tiek, kad sunku visus „žygdarbius“ sutalpinti ir paminėti viename renginyje. Tačiau šie metai išties unikalūs. Tokių istorijoje dar nėra buvę. Kai jau imi galvoti, kad toliau nėra kur – valdžia pateikia naujų staigmenų. Tad ir mūsų ceremonija bus neišvengiamai unikali. Juoksitės mažiausiai iki Velykų“, – žada renginio prodiuseris ir vedėjas Arūnas Valinskas.

   

  „Auksiniai svogūnai“ ̶ kultinė, kasmet vykstanti humoro šventė. Išradingi apdovanojimai teikiami už nevykusius poelgius, kvailas frazes ir kitus perlus, kuriais sužiba politikai ir kiti žinomi visuomenės veikėjai. Humoro šventė vyksta jau daugiau nei 20 metų ir yra beprotiškai populiari. Tai išskirtinis renginys, kurį gyvai stebi tūkstančiai, o prie ekranų – beveik 1 milijonas TV žiūrovų.

   

  Informacija dėl parkavimo aikštelėje prie pat „Žalgirio“ arenos.

   

  Statyti automobilius galės tik iš anksto parkavimą įsigiję lankytojai ir tik tam automobiliui, kurį užsiregistruos „ADC parking“ sistemoje. Pagal užregistruotą automobilio numerį jie bus įleidžiami tiek per Karmelitų, tiek per A. Mickevičiaus tiltą. Kontrolė ties įvažiavimais bus vykdoma tikrinant valstybinius automobilių numerius. Galimybės įvažiuoti ir susimokėti vėliau – nėra.

   

  Parkavimą į artimiausius renginius galite įsigyti jau dabar „ADC parking“ svetainėje.