• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • AURA 29: (N-18) Niv Sheinfeld & Oren Laor (Izraelis)
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  9,72€
  16,2€
  Pirkti

  AURA 29: (N-18) Niv Sheinfeld & Oren Laor (Izraelis)

  -40%
  Kaunas, BLC verslo lyderių centras
  Spalio 4 d., 21:00 val.
  1 val.

  Šokio spektaklis "Trečiasis šokis"

   

  Izraelio Kritikų Ratas vainikavo „Trečiąjį Šokį“ nominacijai “Labiausiai Sujaudinęs Pasirodymas“ 2018 metais.

  Spektaklyje Niv Sheinfeld ir Oren Laor apmąsto meilės, mirtingumo ir poreikio būti pripažintam temas. „Trečiasis šokis“ prasideda romantiškomis klišėmis - Mahler’io muzika, gėlėmis ir plokštelių grotuvu, tačiau palaipsniui atsiskleidžia pagrindiniai žmogaus poreikiai, kurie slypi šiuose simboliuose.

   

  Niv Sheinfeld ir Oren Laor kartu kuria jau nuo 2004 metų ir įtvirtino savo poziciją Izraelio šokio pasaulio priešakyje. Jų skirtingos patirtys – Sheinfeld šokio ir Laor teatro pasauliuose, bendroje

  kūryboje suteikia galimybę sieti šiuos žanrus ir jungti šokį su pasirodymo menu ir fiziniu teatru. Sheinfeld ir Laor savo spektakliuose gilinasi į asmenines patirtis ir motyvacijas bei socialines ir

  politines problemas. Jų šokio kalba jungia labiau tradiciškai apibrėžtą šokį ir moderniai atvirą požiūrį į šviežias išraiškos formas, įkvėptas tiek aukštojo meno, tiek pop kultūros.

  Jie stato savo pačių nepriklausomus projektus bei kitoms šokio trupės pagal užsakymus. Bendras jų darbas „Dviejų kambarių butas“ Izraelio Šokio Kritikų Rato buvo apdovanotas nominacija „Geriausias Metų pasirodymas“ 2013 metais.