• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • Chor. Vyčio Jankausko šokio spektaklis „Liepsnos virš šaltojo kalno“. Juodoji salė
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  3,5€
  7€
  Pirkti

  Chor. Vyčio Jankausko šokio spektaklis „Liepsnos virš šaltojo kalno“. Juodoji salė

  -50%
  Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  Lapkričio 20 d., 19:00 val.
  45 min.

  Idėja, choreografija // Vytis Jankauskas

  Šokis // Marius Pinigis, Lina Puodžiukaitė, Giedrė Kirkilytė

  Kostiumai // Jolanda Imbrasienė

  Šviesos // Aurelijus Davidavičius

  Muzika // Mono, Juozas Milašius, Set Fire to Flames

   

  Trukmė: 45 min.

  Premjera: 2010 m.

   

  „Liepsnos virš šaltojo kalno“ - spektaklis apie sienas, išorines ir vidines, tikras ir menamas. Sienas, kurios teikia atramą ir saugų prieglobstį, sienas, kurios riboja mūsų siekius ir skatina nusivylimą bei kapituliaciją, ir tuo pačiu apie sienas, kurios gali tapti atspirtimi judėjimui į nepažintus horizontus.

  Tai 2010 metais sukurto spektaklio nauja redakcija / versija su nauju atlikėjų sąstatu. Pasak šokio kritikų, šis spektaklis įtraukia į scenoje kuriamą būseną, leidžia pasimėgauti išgrynintu ir subtiliu judėjimu bei aukšta judesio kokybe.

   

  ///

   

  Vyčio Jankausko šokio trupė įkurta 1997 m., o 2004 m. trupei suteiktas profesionalaus šokio teatro statusas. Per 21 metus šis teatras įsitvirtino kaip savitas Lietuvos šiuolaikinio šokio fenomenas, nuosekliai einantis savo keliu. Trupė ne kartą savo kūrybą yra pristačiusi įvairiuose Lietuvos ir užsienio šokio ir teatro festivaliuose. Choreografo ir jo trupės kūrybinę brandą vainikavo du „Auksiniai scenos kryžiai“: šokio spektaklis „Nuskendęs slėnis“ pelnė apdovanojimus už geriausią 2003–2004 m. choreografiją ir muziką, o antrąjį aukščiausią teatralų apdovanojimą Vytis Jankauskas gavo kaip geriausias choreografas už spektaklį „Budėjimai“ (2008–2009 m.).