• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • DOMO EMIGRANTES (ITALIJA)
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  4,6€
  9,2€
  Pirkti

  DOMO EMIGRANTES (ITALIJA)

  -50%
  Kupiškis, Kupiškio kultūros centras
  Rugsėjo 28 d., 17:00 val.
  1 val. 20 min.

  Arts Libera International pristato garsią Italijos grupę Domo Emigrantes, kuri sulaukusi aukštų Lietuvos publikos įvertinimų ir audringų aplodismentų 2018m. gruodžio mėnesį įvykusio koncertinio turo metu, vėl su dideliu džiaugsmu grįžta į Lietuvą. Charizmatiški muzikantai susibūrė į vieną komandą 2009m. ir atlieka jausmingą, romantišką ir spalvingą meninę programą, kuri nuneša žiūrovus į saulėtąją Pietų Italiją. Tiek lyriškos, tiek ekspresyvios dainos ir melodijos paliečia mūsų širdis kaip šiltas Pietų vėjas, tarytum sėdėtume ne koncerto salėje, o jaukioje itališkoje terasoje, pripildytoje levandų kvapo, vyno bei romantikos. Savo pasirodymuose atlikėjai be mums gerai atpažįstamų instrumentų groja įvairiais egzotiškais instrumentais iš viso pasaulio – dalį jų galėsime pamatyti ir išgirsti pirmą kartą.

   

  Domo Emigrantes nuolat koncertuoja ne tik geriausiose Italijos koncertų salėse, bet ir aktyviai dalyvauja prestižiniuose Europos, Azijos bei JAV muzikos festivaliuose. Begalinė meilė gimtosios šalies melodijoms, didžiulė aistra ir užsidegimas, leido atlikėjams pasiekti tarptautinį pripažinimą bei savo pasirodymais sužavėti publiką visame pasaulyje. Jau po pirmųjų pasirodymų Domo Emigrantes buvo labai palankiai įvertinta meno gerbėjų ir muzikos kritikų už originalumą, profesionalumą, emocingą muzikavimą ir nuoširdų bendravimą su publika. Pripažinta grupė yra gavusi svarbiausią Italijos muzikos apdovanojimą ir išleidusi ne vieną kompaktinę plokštelę. Koncerte skamba laiko patikrinti ir patys geriausi kūriniai iš trijų paskutinių grupės išleistų albumų.

   

  Domo Emigrantes nariai – šeši pozityvūs, kūrybiški, energingi ir profesionalus muzikantai-multi instrumentalistai, gebantys scenoje sukurti jausmingą ir romantišką nuotaiką. Lyderis Stefano Torre – grupės vokalas, gitaristas taip pat grojantis mandolina. Jam pritaria vokalistas ir perkusininkas Filippo Renna, klarnetininkas, perkusininkas ir pritariamasis vokalistas Alberto Venturini. Akordeonu grupėje groja Vittorio Tauro, smuiku - Andrea Dall’Olio, o violončele pritaria Gabriele Montanari.