• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • EDUARDO GIMENEZ albumo pristatymo koncertas
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  7,5€
  15€
  Pirkti

  EDUARDO GIMENEZ albumo pristatymo koncertas

  -50%
  Vilnius, TAMSTA, muzikos klubas
  Balandžio 6 d., 21:00 val.
  2 val. 30 min., 1 Pertrauka.

   

  Argentinietiško tango ir lietuviškos nostalgijos perlas, naujas E.Gimenezo albumas

   

  Š.m. balandžio 6 d. 21.00 val. TAMTOS KLUBE Eduardo Šlekys Gimenezas pristatys savo naujausią albumą „Užmirštųjų rojus“ („Paraiso de los olvidados“). Lietuviams geriausiai pažįstamas kaip tango mokytojas ir atlikėjas E.Gimenezas šįkart pasirodys kiek neįprastu amplua. Akustiniame koncerte pirmąkart nuskambės jausmingi ir vilties kupini kūriniai iš trečiojo autorinio E.Gimenezo albumo.

   

  Du albumus („Perplaukus upę“ ir „Vėjas“ su Leon Somov) pristatęs E.Gimenezas džiaugiasi, jog naujausia plokštelė „Užmirštųjų rojus“ atspindi naują, šviesų jo paties gyvenimo etapą. Kūriniai daugiausia kalba apie asmeninius atradimus: „Maždaug prieš dvejus metus supratau, kad pirmiausia privalau išgirsti savo vidinį balsą, būti tyloje ir klausyti Dievo. Buvau pavargęs gyventi pagal aplinkos primestus standartus ir nuostatas. Būtent tada atsirado aiškus vidinės laisvės ir pasitikėjimo jausmas, žinojimas, kas yra tikroji tiesa.“ – kalbėjo E.Gimenezas.

  Kaip ir paties E.Gimenezo gyvenimas, albumo „Užmirštųjų rojus“ kūriniai dvelkia dviejų kultūrų – lietuviškos ir pietų amerikietiškos – sinteze. Autoriaus dainos savyje talpina tiek aistringojo tango dvasią, tiek mąslumu ir filosofija persmelktą lietuvišką nostalgiją. Dainų tekstai kalba apie drąsos, tiesos ir Dievo paieškas, pamiršus save atsirandantį susvetimėjimą su mus supančia aplinka.

   

  „Šis albumas kartu yra refleksija apie Vakarų visuomenę, kurios dalimi esame; apie vidinį ir išorinį susvetimėjimą; apie tai kad, nepaisant aplinkos spaudimo, iš tiesų turime laisvę rinktis, kaip gyventi. Tik sugrįžę į save galime sugriauti mus skiriančias sienas.“ – plokštelę pristatinėjo E.Gimenezas, pirmąkart tapęs albumo prodiuseriu ir dalies aranžuočių atlikėju. „Šią muziką kūriau daugiau nei dvejus metus, man buvo svarbu išlaukti, kad ji taptų nepavaldi laikui. Norėjau, kad dainos skambėtų būtent taip, kaip jas sukūriau – jos atspindi labai svarbų ir šviesų mano kūrybinio gyvenimo etapą.“ – pridūrė jis.

   

  Kartu su E.Gimenez balandžio 6 d. scenoje gros tiek gerai pažįstami ir kartu muzikuojantys profesionalai, tiek jauni atlikėjai. Akustiniame koncerte taip pat nuskambės populiarieji tango kūriniai.

   

  ATLIKĖJAI:

  Eduardo Šlekys Gimenez - vokalas

  Feliksas Zakrevskis - fortepijonas

  Tadas Dešukas - smuikas

  Toma Šakytė - pritariamas vokalas

  Paulius Vaicekauskas - bosinė gitara

  Vytis Vainilaitis – mušamieji

   

   

  STALIUKŲ REZERVAVIMAS: telefonu: + 370 680 21534 arba el. paštu club@tamsta.com. Rezervacija nemokama, laikoma iki 19:30.