• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • GRUPIŲ KONKURSAS GARAŽAS'19 IV pusfinalis
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  2,8€
  4€
  Pirkti

  GRUPIŲ KONKURSAS GARAŽAS'19 IV pusfinalis

  -30%
  Vilnius, TAMSTA, muzikos klubas
  Kovo 27 d., 19:30 val.
  3 val. 30 min

  Jau kovą sostinės tikros muzikos klube „Tamsta“ prasidės 10-asis, jubiliejinis jaunų grupių konkursas „Garažas“, kurio dėka savo klausytoją surado daugybė lietuviškos alternatyviosios scenos grupių – „ba.“, „jautì“, “Garbanotas” „Timid Kooky“, „Abii“, „A'brokenleg“, „Flash Voyage“ ir daugybė kitų. Ne visi jų grįžo namo su prizais rankoje, bet akivaizdu, kad svarbesnė šiame konkurse – patirtis, kurią atlikėjai gauna ir kuri jiems vėliau padės tapti tuo, kuo svajojo.

   

  Dešimtą kartą sugrįšiantis renginys traukia ne tik originalius muzikos kūrėjus, būrius klausytojų, bet ir daugybę smalsių muzikos industrijos profesionalų, svarstančų, kas šiemet taps nauja scenos pažiba konkursui pasibaigus.

   

  
„Garaže jautiesi tartum atsigėręs kokio jaunystės eliksyro – labai atsišviežini emociškai ir visaip kitaip, nes neišvengiamai pamatai kažką naujo, tik besiformuojančo, pajunti tą tikrą jaudulį, kurį išgyvena jauni kūrėjai. Mes, organizatoriai, ča mokomės tikėt, mylėt ir džiaugtis muzika“, – pasakoja „Tamstos“ klubo komanda.