• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • Justas Tertelis „CV, arba Kas aš esu?“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  6,6€
  13,2€
  Pirkti

  Justas Tertelis „CV, arba Kas aš esu?“ Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  -50%
  Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  Kovo 25 d., 18:30 val.
  1 val. 40 min.

  Bilietų kiekis su nuolaida ribotas, tad paskubėk!

  Kada ir kodėl jūs paskutinį kartą (pa)pildėte savo gyvenimo aprašymą (CV)? Kaip dažnai tenka jį peržvelgti ir kaip tai, kas jau užrašyta “apie jus” keičia tai, koks(-ia) jūs iš tikrųjų esate šiandien?

  Ar iš jūsų CV išvis įmanoma suprasti koks(-ia) jūs esate šiandien?

   

  Teatro laboratorija "Atviras ratas” pristato jau trečiąją šio sezono premjerą - Justo Tertelio ir kūrybinės komandos spektaklį - tyrimą “CV, arba Kas aš esu?”. Ši pjesė, jau įvertinta garbingos komisijos (laimėjusi pirmąją vietą LRT Radijo teatro konkurse, bei specialų LATGA prizą už originalumą) pirmą kartą adaptuojama teatro scenoje.

  Spektaklio struktūra ir forma kviečia žiūrovus kartu su aktoriais keliauti per vieno labai mums visiems gerai žinomo “piliečio” gyvenimo aprašymą (asmenybė atskleidžiama spektaklyje), tuo pačiu įtraukiant į atvirą teatrinę diskusiją - kaip užfiksuoti žmogaus gyvenimą? Ar jį reikia fiksuoti? Sumuoti? Jeigu taip - tai kas čia svarbiausia, ko negalima praleisti? Jeigu ne - tai kodėl mes nuolatos tai darome? Šis spektaklis, tęsiantis teatro laborarorijos “Atviras ratas” teatrinę tradiciją, nestokoja jautrumo, humoro ir savitos teatrinės kalbos, kviesdamas žiūrovus į teatrinį dialogą - tyrimą apie tai, koks yra šiandieninis mūsų gyvenimo aprašymas?

  Kviečiame mėgaujantis teatru atpažinti save!

   

  Gyvenimo aprašymas (CV):

  Justas Tertelis gimė 1981 gruodžio 12d. Druskininkuose, Lietuvoje. Profesionalus teatro kūrėjas (teatro ir kino aktorius, dramaturgas, režisierius). Vienas iš teatro laboratorijos "Atviras ratas" steigėjų, Keistuolių teatro narys. Teatro kūrėjas, bendradarbiaujantis su įvairiais Lietuvos teatrais (LNDT, Menų spaustuvė, MMLAB ir kt.), taip pat savo kūrybą pristatęs užsienio teatro festivaliuose. Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje įgijęs teatro bakalauro, magistro bei meno licencijato laipsnius. Aktyviai kuriantis tekstus teatro scenai, radijo teatrui bei įvairioms meninėms instaliacijoms. Dainų autorius ir atlikėjas. Už sukurtus vaidmenis ir draminius tekstus ne kartą nominuotas įvairiuose konkursuose bei apdovanotas aukščiausiais valstybiniais teatro apdovanojimais.

  Dalį savo profesionalios kūrybos skiriantis švietėjiškai veiklai, inicijuojantis bei kuruojantis edukacinius kūrybingumą ugdančius projektus. Kūrėjų asociacijos "Kūrybinės jungtys" narys. "Kūrybinių partnerysčių" praktikas, įvairių kūrybiško mokymosi seminarų ir mokymų turinio kūrėjas ir fasilitatorius. Lietuvos Respublikos Prezidentūroje veikiančiame "Valstybės pažinimo centre" dirbęs edukacijų kuratoriumi ir edukatoriumi, bendradarbiaujantis su Britų taryba, Ugdymo plėtotės centru, Kaunas 2022 komanda ir kitomis organizacijomis.

   

  CV, arba Kas aš esu

  Režisierius ir dramaturgas Justas Tertelis

  Scenografija Laura Luišaitytė

  Kompozitorius Jokūbas Tulaba

  Vaidina: Vesta Šumilovaitė, Benita Vasauskaitė, Karolis Kasperavičius, Vaidotas Žitkus, Rokas Petrauskas, Danas Kamarauskas

  Premjera 2018 m. lapkričio 15 d.

  Spektaklį iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba