• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • Kalėdinis spektaklis „Senelės pasaka“. Rež. A. Giniotis Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  4,6€
  9,2€
  Pirkti

  Kalėdinis spektaklis „Senelės pasaka“. Rež. A. Giniotis Teatras Atviras ratas I Vilniaus miesto teatras

  -50%
  Vilnius, Teatro Atviras ratas studija (Ašmenos g. 8)
  Gruodžio 29 d., 12:00 val.
  50 min.

  Bilietų kiekis su nuolaida ribotas, tad paskubėk!

   

  Legendinio spektaklio "Senelės pasaka" sugrįžimas!

   

  "Apšerkšniję mūsų žiemos,

  Balta balta, kur dairais,

  Ilgas pasakas mažiemus...“

   

  S. Nėries eilėraštis „Senelės pasaka“ daugeliui primena vaikystę ir tikėjimą paprastais stebuklais. Teatro ATVIRAS RATAS spektaklis vaikams sukurtas būtent šio eilėraščio pagrindu. Muzikinis spektaklis–improvizacija „Senelės pasaka“ skirtas ir patiems mažiausiems žiūrovams, ir jų tėveliams. Tai spektaklis, kuriame, atgiję žinomų pasakų personažai – Žąsinas Moliūgas, trečias brolis Jonas, Našlaitėlė, žalčio žmona Eglė bei daugelis kitų, atvirai ir žaismingai pasakoja savo neįtikėčiausias istorijas bei drąsiai kviečia mažuosius kurti pasaką kartu. Pasaką, kur žąsinai gali skraidyti, o žuvys – kalbėti. Kur kiekvienas gali virsti, kuo tik panorėjęs, o stebuklai užklupti tada, kai mažiausiai jų lauki ir tikiesi…

   

  Aktorių, vaikų ir jų tėvelių fantazijos dėka muzikinis spektaklis-improvizacija ne tik vaikams „Senelės pasaka“ tampa vartais į paslaptingą bei nuotaikingą pasakos pasaulį. Užkrečiančios dainelės bei įsimintina spektaklio režisieriaus Aido Giniočio melodija, parašyta eilėraščiui „Senelės pasaka“, tikrai neleis niekam sėdėti ramiai sudėjus rankų... Tai spektaklis ne tik žiūrėjimui, bet aktyviam dalyvavimui... „Senelės pasaka“ kviečia visus nebijoti kurti bei žaisti kartu.

   

  Premjera 2006 m. gruodžio 15 d.

  2007m. spektaklio „Senelės pasaka“ kūrybinė grupė pelnė Nacionalinį teatro apdovanojimą – „Auksinį scenos kryžių“ už geriausią metų spektaklį vaikams.

   

  Atnaujinto spektaklio premjera 2019 m. spalio 20 d. Vilniuje.

   

  NEMOKAMAI į spektaklius kviečiame 0-4 m. ir 60+ amžiaus žiūrovus. Būtina registracija el. paštu info@atvirasratas.lt