• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • Komedija „Silvija arba meilės trikampis... KITAIP“
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  10,64€
  15,2€
  Pirkti

  Komedija „Silvija arba meilės trikampis... KITAIP“

  -30%
  Kėdainiai, Kėdainių kultūros centras
  Lapkričio 22 d., 18:00 val.
  2 val., 1 pertrauka.

  Pasiruoškite juoktis iš visos širdies, nes Jūsų laukia drąsi, provokuojanti ir šmaikšti komedija apie santuoką ir šunį. Jūs tikrai baksnosite vienas kitam alkūnėmis, atpažindami savo gyvenimo detales!

   

  Komedijoje yra netipinis vaidmuo - kalytės Silvijos rolę atlieka Oskaro Koršunovo teatro mokyklą išėjusi ir dabar drąsius vaidmenis atliekanti aktorė Taura Kvietinskaitė. „Man tas vaidmuo yra unikalus: kalytės susitapatinimas su moterimi arba moters su kalyte. Net pati nežinau, kuris variantas. Tik skirtumas tas, kad kalė Silvija – ne tik kalė. Ji kalba žmonių jausmais ir ji kitokia nei daugelis mūsų. Silvija yra laisva, koketiška, atvira, su visais draugiška, ji spinduliuoja meile, primena žemiškus, mums dažnai jau nebepastebimus dalykus. Man, kaip aktorei, tai be galo didelis iššūkis.“

  Vyro Grego vaidmenį atlieka kino, televizijos ir teatro aktorius Ramūnas Šimukauskas. Šis vaidmuo yra nemenkas iššūkis dar ir todėl, kad aktorius niekada gyvenime neturėjo šuns. O čia jis turi taip susitapatinti su Grego išgyvenimais, kad apie šunį pradeda galvoti kaip apie žmogų.

   

  Geriausia metų aktore tituluota, Auksinį scenos kryžių gavusi aktorė Eglė Mikulionytė „Silvijoje“ atlieka net 3 vaidmenis - psichologo-belyčio, auksinio retriverio šeimininkės ir Grego žmonos draugės. "Tai visiškai skirtingi žmonės. Tad nemeluosiu, kad ta transformacija reikalauja itin aktyvaus smegenų darbo" - juokiasi E. Mikulionytė.

   

  Bohemišką niujorkietę Grego žmoną Keitę vaidinanti teatro ir kino aktorė Ieva Zelionkaitė prisipažino, kad kai pirmą kartą perskaitė pjesę, ji atpažino joje daugelį savo pažįstamų moterų ir vyrų: „Ta kova už šeimą, jos išsaugojimą ir vyrų krizę – tema, aptarinėjama ir išgyvenama bet kuriame socialiniame sluoksnyje, nesvarbu, kur tu gyveni, esi vyras ar moteris. Tai amžina. Bet ši pjesė kitokia, nes iššūkiai parodomi per intelektualios komedijos žanrą.“

  Kaip manote, ko imtųsi moteris, kai į jos vyro gyvenimą įsibrautų kalytė ir visiškai dingtų anksčiau buvęs vyro dėmesys?

   

  Režisierius: Arvydas Lebeliūnas

  Dailininkas ir scenografas: Artūras Šimonis

  Vaidina: Ramūnas Šimukauskas, Eglė Mikulionytė, Ieva Zelionkaitė, Taura Kvietinskaitė