• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • L. Bernstein „Kandidas“. Muzikinis rugpjūtis
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  6€
  10€
  Pirkti

  L. Bernstein „Kandidas“. Muzikinis rugpjūtis

  -40%
  Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras
  Rugpjūčio 4 d., 20:00 val.
  2 val., 1 pertrauka.

  PREMJERA!

   

  Koncertinis populiariausio Brodvėjuje Leonardo Bernsteino kūrinio „Kandidas“ atliekamas su specialia minimalia režisūra bei šviesų scenografija. Išvysite paties kompozitoriaus įteisintą kūrinio versiją, po kurios „Kandidas“ išpopuliarėjo visoje Europoje.

   

  Ironiški Voltero teiginiai apie jo laikus puikiausiai tinka ir mūsų lietuviškajai realybei. Kalbiniuose miuziklo intarpuose galima laisvai improvizuoti, tad galbūt išgirsime įdomių minčių apie dabartinę Lietuvos realybę…

   

  Juolab, kad tekstai išversti į lietuvių kalbą ir „derinti“ rašytojo Herkaus Kunčiaus. Dainuojama angliškai, nes melodingosios L. Bernsteino muzikos būtina klausytis originalo kalba.

   

  „Kandidas“ pirmą kartą buvo atliktas Niujorko Broadway teatre 1956 m. gruodžio 1 d. Pats L.Bernsteinas šį kūrinį vadino operete, tuo norėdamas pabrėžti sąsajas su europine tradicija. Vis dėlto ši jo muzika pirmiausia sietina su amerikietiškojo miuziklo skambesiu ir turi visus būdingiausius šio žanro bruožus.

   

  L.Bernsteinui iššūkiu tapo galimybė dramatizuoti ir apvilkti muzikos apdaru geliančią Kandido satyrą, tuo pat metu stengiantis nepaversti jos burleska.

   

  „Kandidas“ buvo sukurtas kaip savotiškas asmeninis meilės Europos muzikai laiškas. Garsusis amerikiečių dirigentas ir kompozitorius L. Bernsteinas buvo išeivių iš Ukrainos sūnus.

   

  DIRIGENTAI

  Martynas STAŠKUS

  Tomas AMBROZAITIS

   

  REŽISIERĖ

  Jūratė Sodytė - Bradauskienė

   

  CHORMEISTERIS

  Vladimiras KONSTANTINOVAS

  Vytautas VALYS

   

  KOSTIUMŲ DAILININKAS

  Vilija ŠUKLYTĖ