• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • “MaNNazz“ DYKUMOS AUKŠTUMOS
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  5,1€
  10,2€
  Pirkti

  “MaNNazz“ DYKUMOS AUKŠTUMOS

  -50%
  Vilnius, Šv. Kotrynos bažnyčia
  Birželio 5 d., 19:00 val.
  1 val. 45 min.

  Grupė „MaNNazz“ – tai gyvos, elektroninės ir „beatbox“ stiliaus muzikos bei vokalo junginys, kuris apima be galo plačią ir spalvingą „ambient“, „drum&bass“, bliuzo, pop bei daug kitų muzikos stilių paletę.

   

  Nors „MaNNazz“ kartu dirba dar tik kelerius metus, tačiau jau turi laimėję ne vieną nominaciją bei pelnę didžiulį pasisekimą užsienio šalyse, tokiose kaip Jungtinė Karalystė, Norvegija, Šveicarija, Vokietija, Lenkija, Čekija, Vengrija, Ukrainoje duetas koncertavo prieš 12 tūkstančių žmonių auditoriją.

  2017m. išleidę debiutinį albumą „Hopes“ išvyko koncertuoti į užsienio šalis,kelionėje kūrė reportažus kuriuos rodė Nacionalinė Lietuvos Televizija bei dalinosi spaudos portalai.

   

  Ištrauka iš kelionės: https://bit.ly/2U8GvWI

   

  Grupės įkūrėjai Kamilė Kielaitė-Sienkievič (Kami) ir Bogdanas Sienkievič (Bogis) tvirtina, jog jų muzikos pagrindinis išskirtinumas yra nuoširdumas ir unikali atmosfera, sukuriama koncertų metu. Atlikėjai nebijo peržengti savo komforto zonos tam, kad paliestų Jūsų, klausytojai, širdis.

   

  Koncertiniame ture duetui talkins scenos profesionalai: gitaristas Rytis Taraila, klavišininkas Mindaugas Balčiūnas ir pritariančiosios vokalistės Agnė Šiaulytė, Monika Austytė.

  Vakaro svečiai: Pianistas Rytas Lingė, violončelininkė Elena Daunytė, gospel choras ( vad. Kristina Žaldokaitė)