• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • Monique: Sun&Moon albumo pristatymo koncertas
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  6,6€
  13,2€
  Pirkti

  Monique: Sun&Moon albumo pristatymo koncertas

  -50%
  Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras
  Lapkričio 11 d., 19:00 val.
  2 val., 1 x 20min..

   

  Debiutinio atlikėjos Monikos Pundziūtės-Monique albumo „Sun&Moon” pristatymo koncertai

   

  Gyvenki su saule ir mylėki kartu su mėnuliu

   

  Koncertuose pristatomas dvigubas albumas „Sun&Moon”, kuriame elektroninio skambesio projekto „Mark Les & Monique” kūriniai bei solinės atlikėjos dainos.

   

  „Saulė ir mėnulis – didžioji inspiracija kuriant dainas – tai yra istorijos, kurias norime, kad išgirstum TU. Kad klausytum taip, kaip tavęs klausosi saulė ir mėnulis. Dieną ir naktį”, - į koncertinį „Sun&Moon” turą kviečia Monique.

   

  Koncertiniame ture pristatomas debiutinis atlikėjos albumas „Sun&Moon”, kuris susideda iš dviejų dalių.

  Sun – tai solinės muzikinio projekto „X Faktorius” nugalėtojos dainos. Koncerte gyvai skambės klausytojų dėmesio jau sulaukę albumo singlai „Dviese”, „Man nebaisu”, „Palauk dar”, „Aš viena”bei naujos dainos.

  Koncerto dalis Moon – tai Monikos Pundziūtės ir muzikos prodiuserio Mariaus Leskausko kūrybinio projekto „Mark Les & Monique” darbai. Pirmasis projekto singlas „Nauja istorija”sparčiai užkariavo gerbėjų širdis, o koncertiniame ture pristatomi dar negirdėti dueto kūriniai.

   

  „Elektronika ir pop muzika. Dvi visiškai skirtingos sielos, dvi absoliučiai skirtingos vibracijos, du skirtingi kūnai. Jų nereikia lyginti. Kaip ir nelyginame saulės bei mėnulio. Jie abu atskirai šviečia tada – kai ateina jų metas”, - apie dvigubą koncertinį turą sako Monique.

   

  „Čia norime sutikti klausytojus, dėl labai paprastos priežasties – muzika kuriam būtent jiems. Linkime klausant mūsų muzikos patirti tą džiaugsmą, kurį patyrėme kurdami – įsiklausyti ir išgirsti ne tik kiekvieną žodį, bet ir garsą, kuris kartais vos girdimas, tačiau sukuria tam tikrą atmosferą. Linkime, kad dainose atrastumėte save”, - pristatydamas „Sun&Moon” albumo koncertus sako Mark Les.

   

  Monique albumo „Sun&Moon” pristatymo koncertai:

  lapkričio 17 d. Klaipėda

  lapkričio 19 d. Kaunas

  lapkričio 24 d. Vilnius