• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) / Klaipėdos jaunimo teatras / KJT
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  2,8€
  5€
  Pirkti

  OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) / Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

  -40%
  Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  Balandžio 8 d., 12:00 val.
  1 val.

   

  Edukacinis spektaklis vaikams nuo 5 metų arba šiukšlių odisėja.

   

  Kūrėjai: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius, Ieva Pakštytė, Donatas Stakėnas.

   

  Aprašymas

  Vieną rytą šiukšlyne gulintis žurnalas suprato, kad jam čia ne vieta, kad jį dar turi kas nors perskaityti, kad jis dar gali būti reikalingas. Ir nusprendė leistis į nepaprastą, nuotykių ir pavojų kupiną kelionę po spalvingą šiukšlių ir žmonių pasaulį. Bet juk šio žygio žurnalas negalėtų įveikti vienas, tam reikalinga visa šiukšlių komanda – baterija, maišelis, stiklainis ir bananas. Naivios, tačiau ryžtingos šiukšlės leidžiasi ieškoti savo lemties. Nežinia, ar joms pavyks rasti tai, ko kiekviena ieško, kokius išbandymus visoms teks patirti ir kas laukia jų kelio pabaigoje.

   

  Pasak spektaklio „OPA! (Operacija: perdirbtas aš!)” kūrėjų, Klaipėdos jaunimo teatro aktorių, jie siekia ne tik supažindinti žiūrovus su žaismingais personažais, bet ir teatre vaikams nagrinėti ekologijos temą.

   

  „Ar tikrai viskas, ką mes nerūpestingai išmetame, jau nebeturi jokios vertės? Ar išmetame ten, kur reikia? Ar žinome kokią įtaką paprasta šiukšlė turi mūsų pačių aplinkai? Kartu su vaikais ir jų tėveliais bandysime rasti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus. Žaisminga spektaklio vaidybinė ir muzikinė forma, yra būdas tai padaryti, o nuotaikingi šiukšlių personažai – tai mūsų bendražygiai šioje operacijoje, - sako spektaklio „OPA! (Operacija: perdirbtas aš!)” kūrybinė grupė.

   

  Trukmė – 1 valanda.

  Premjera – 2017 m. balandžio 13 d. 11 val. Klaipėdos „Kultūros fabrike“, Bangų g. 5a.