• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) / Klaipėdos jaunimo teatras / KJT
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  5d. 17val. 30min.
  3€
  5€
  Pirkti

  OPA! (Operacija: perdirbtas aš!) / Klaipėdos jaunimo teatras / KJT

  -40%
  Klaipėda, Klaipėdos kultūros fabrikas
  Balandžio 5 d. 12:00 val.
  1 val.

   

  Paskubėk bilietų kiekis su nuolaida yra ribotas!

   

  Edukacinis spektaklis vaikams nuo 5 metų arba šiukšlių odisėja.

   

  Edukacinis spektaklis vaikams Ekologija tampa neatskiriama mūsų kasdienybės ir mąstymo dalimi, o KJT spektaklyje „OPA! (Operacija: perdirbtas aš!)” ekologinės idėjos žengia ir į teatro vaikams sceną.

   

  Edukacinio spektaklio vaikams veiksmas sukasi aplink penkias niekam nebereikalingas šiukšles – Bateriją, Maišelį, Žurnalą, Stiklainį ir Citriną. Nors visos jos išmestos, kas šiukšlyne, kas prie upės, kas miške, tačiau šiukšlės jaučia, kad jų gyvenimas dar turi tęsinį. Naivios, tačiau ryžtingos šiukšlės spektaklyje „OPA! (Operacija:perdirbtas aš!)” leidžiasi ieškoti savo lemties - nežinia, ar joms pavyks rasti tai, ko kiekviena ieško, kokius išbandymus visoms teks patirti ir kas laukia jų kelio pabaigoje.

   

   

  Klaipėdos jaunimo teatro aktoriai ne tik siekia supažindinti žiūrovus su žaismingais personažais, bet ir spektaklyje nagrinėja ekologijos ir rūšiavimo temas. Ar tikrai viskas, ką mes nerūpestingai išmetame, jau nebeturi jokios vertės? Ar išmetame ten, kur reikia? Ar žinome kokią įtaką paprasta šiukšlė turi aplinkai ir mums patiems?

   

  Spektaklio kūrėjai kartu su žiūrovais bandys rasti atsakymus į šiuos ir kitus klausimus. Žaisminga spektaklio vaidybinė ir muzikinė forma – būdas tai padaryti, o nuotaikingi šiukšlių personažai – tai mūsų bendražygiai šioje operacijoje.

   

  Kūrėjai: Vaiva Kvedaravičiūtė, Rugilė Latvėnaitė, Simonas Lunevičius, Ieva Pakštytė, Donatas Stakėnas.

   

  Šviesų dailininkas: Edvardas Vaitkus

   

  Garso režisierius: Laurynas Milinis

   

  Trukmė: 50 min.

   

  Spektaklio rėmėjas: Vita Baltic International

   

  Premjera: 2017 m. balandžio 13 d.