• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • PAVIENĖS VIETOS. 90's MEGA Show
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  18€
  36€
  Pirkti

  PAVIENĖS VIETOS. 90's MEGA Show

  -50%
  Kaunas, ŽALGIRIO arena
  Gegužės 9 d., 20:00 val.
  4 val.

   

  Jau daugiau nei kartą didžiausias Anglijos arenas drebinęs 90tųjų šėlsmas - keliasi į LIETUVĄ! Dar garsesnis, dar galingesnis - DAR LABIAU 90’s! Vienoje scenoje susitiks ir Žalgirio arenos sienas drebins net 7 skirtingi tarptautinio žinomumo atlikėjai: VengaBoys, 2 UNLIMITED, LA BOUCHE, Real Mccoy, Jenny from ACE OF BASE, Mr.President, Cappella.

  “90’s MEGA show” - tai ne šiaip koncertas - tai visus susirinkusiuosius įtrauksiantis METŲ ŠOU, kuomet bus keliaujama atgal laiku į geriausios šokių muzikos ir vakarėlių metus, į kuriuos nukels išskirtinė, inovatyvi scena, įspūdingas šviesų ir atlikėjų pasirodymas bei giliai širdyje įsirėžę šio itin muzikalaus ir pašėlusio dešimtmečio hitai. Svarbiausia, užvesti šią laiko mašiną mums padės ir patys susirinkusieji, išpildę vakaro aprangos kodą - „Jei švęsti - tai švęsti kaip 90tais!“ ! Į šią kelionę leidžiamės ir lubas kilnojame gegužės 9 dieną!

  „90’ MEGA show“ - tai „The real thing“ pasirodymas, kurio metu bus „Boom boom boom“, nes „We like to party“ ir norime daryti tai „No Limit“, kad džiaugtis „Beautiful life“ ir kurti „Happy Nation“ kartu! Tad „Get ready for this“ jau dabar!

  ***LiveStar Entertainment atsakingai žiūri į savo pažadą surengti renginį, vertą METŲ ŠOU titulo, dėl ko kviečia ir koncerto dalyvius prisidėti prie šio pažado ištęsėjimo, išpildant vakaro aprangos kodą - „JEI ŠVĘSTI - TAI ŠVĘSTI KAIP 90TAIS!“ Išpildžiusiųjų 90tųjų aprangos kodą lauks papildomos staigmenos bei galimybė laimėti įspūdingus PRIZUS, dėl kurių tikrai verta pasistengti! Tad sekite renginio naujienas ir aktualijas mūsų facebook paskyroje ir renginio event’e.

  Informacija dėl parkavimo aikštelėje prie pat „Žalgirio“ arenos.

  Statyti automobilius galės tik iš anksto parkavimą įsigiję lankytojai ir tik tam automobiliui, kurį užsiregistruos „ADC parking“ sistemoje. Pagal užregistruotą automobilio numerį jie bus įleidžiami tiek per Karmelitų, tiek per A. Mickevičiaus tiltą. Kontrolė ties įvažiavimais bus vykdoma tikrinant valstybinius automobilių numerius. Galimybės įvažiuoti ir susimokėti vėliau – nėra.

  Parkavimą į artimiausius renginius galite įsigyti jau dabar „ADC parking“ svetainėje.

  ________________________________________________________________________________

  VengaBoys - šokių muzikos grupė iš Olandijos, iškilusi 1997 metais singlu „Parade des Tettas“, kurį sekė kasmetiniai vis popupliaresni ir žinomesni hitai, nuolat skambėję radijo stotyse - „We Like to Party!“ (1998), „Boom Boom Boom Boom!“ (1998), „We’re Going to Ibiza“ (1999), „Shala Lala“ (2000) ir kiti.

  2 UNLIMITED - olandų šokių muzikos grupė, įkurta 1991 metais belgų prodiuserių Jean-Paul De Coster ir Phil Wilde. Per pirmuosius penkerius gyvavimo metus grupė ne tik užkariavo klausytojų širdis ir klubus, bet taip pat net 16 kartų užvaldė muzikinių topų viršūnes tokiais hitais kaip "Get Ready for This", "Twilight Zone", "No Limit“, "Tribal Dance" bei kitais ir pardavė daugiau kaip 18 milijonų įrašų pasauliniu mąstu.

  LA BOUCHE - šokių muzikos duetas, geriausiai žinomas dainomis „Be My Lover“, „Sweet Dreams“, „You Won’t Forget Me“ ir "Tonight is the Night“. Duetas (Melanie Thorton ir Lane McCray) savo muzikinę veiklą pradėjo 1994 metais, kuomet 2001 metais atlikėja Thorton vos pradėjusi solistės karjerą, pateko į tragišką aviakatastrofą, kurioje neteko gyvybės. Siekiant išlaikyti jos atminimą gyvą, 2003 metais buvo išleistas albumas, kurį sudarė geriausių LA BOUCHE atlikėjos sudainuotų dainų remix’ai, kuomet Lane McCray toliau tęsė pasaulinį turą grupės vardu. 2015 metais McCray pakvietė prie vieno žmogaus grupės prisijungti vengrų tau-tybės atlikėję Sophie Cairo, taip vėl sudarant super duetą, kurį regime koncertuojant ir šiandien.

  Mr.President - elektroninės šokių muzikos (EuroDance project) grupė, nuaidėjusi skersai ir išilgiai per pasaulį savo singlu "Coco Jamboo“, išleistu 1996 metais. Europoje grupė taip pat žinomumo susilaukė ir dėl kitų hitų - "Up'n Away", "I'll Follow the Sun" bei "I Give You My Heart".

  Real Mccoy - tai iš Vokietijos kilusi elektroninės šokių ir populiariosios muzikos grupė, susilaukusi tarptautinės sėkmės ir pripažinimo, dėka tokių hitų kaip "Another Night", "Automatic Lover (Call for Love)", "Run Away“, "Love & Devotion“, "Come and Get Your Love", "One More Time“. Real McCoy - tai jau daugiau kaip 25 metus muzikos indrustrijoje besisukanti ir gyvuojanti grupė, sulaukusi daugybės apdovanojimų, kuomet jų įrašų yra parduota beveik 20 milijonų.

  Jenny from ACE OF BASE - pagrindinė tarptautinės švedų pop grupės ACE OF BASE vokalistė, o dabar solo atlikėja, kuri sėkmei į akis pažvelgė būdama vos 19 metų. Pirmosios dvi grupės išleistos dainos „All That She Wants“ ir „Wheel Of Fortune“ danų muzikos įrašų pardavimų lentelėse šoko į pirmą ir antrą vietas, kas įvyko net anksčiau, nei buvo padaryta pirmoji publikuotina šios grupės nuotrauka, kuomet jų debiutinio albumo kopijų parduota net daugiau kaip 25 milijonai, kas leido šiam albumui tapti geriausiai parduodamu debiutiniu albumu iki mūsų dienų.

  Cappella - italų techno muzikos grupė, suformuota 1987 metais prodiuserio Gianfranco Bortolotti. Bėgant metams grupė nuolat keitėsi ir transformavosi, visgi pačią sėkmingiausią veiklą vystė ankstyvuosiuose 1990tuosiuose, kuomet pasirodė ir jų žinomiausas kūrinys - "U Got 2 Let the Music“.
  ________________________________________________________________________________

  Gegužės 9 diena. Didžiausia Lietuvoje Žalgirio arena. Ant scenos - 90tųjų laimingasis septynetas. Visi ženklai ir net žvaigždės rodo, jog nusimato GERIAUSIAS METŲ ŠOU LIE-TUVOJE, kurio negali praleisti!