• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • PAVIENĖS VIETOS. PREMJERA! P. Čaikovskij šokio spektaklis „Spragtukas“
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  16,5€
  33€
  Pirkti

  PAVIENĖS VIETOS. PREMJERA! P. Čaikovskij šokio spektaklis „Spragtukas“

  -50%
  Vilnius, Siemens arena
  Gruodžio 20 d., 19:00 val.
  2 val. 30 min., 1 pertrauka.

  Simfoninis orkestras, kultinis choreografas ir jo favoritas „Spragtukas" nepaliks abejingų

   

  Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras gruodžio 20 d. Vilniaus „Siemens“ arenoje žiūrovams pravers uždangą į daug paslapčių ir netikėtumų kupiną premjerą – Piotro Čaikovskio „Spragtuką“.

   

  „Spragtuką“ Klaipėdoje stato garsus rusų choreografas Kirilas Simonovas, padedamas kostiumus ir scenografiją spektakliui kursiančių dailininkų Jekaterinos Zlajos ir Aleksandro Barmenkovo, taip pat šviesų dailininko Jevgenijaus Vinogradovo.

   

  Anot baletmeisterio, Vilniaus ir Klaipėdos arenose žiūrovai išvys modernų šiuolaikinį pasaulį. Kritikų už meninius išsišokimus bei tradicinių dogmų nepaisymą kartais plakamas kūrėjas žada neįprastą teatrams scenografiją. Sceną puoš gigantiškos dekoracijos, o išmanūs videoprojekcijų sprendimai klaidins netikros realybės pasaulyje. Žiūrovų regimos pūgos snaiges spektaklyje bus sunku atskirti nuo tikrų.

   

  Stebins ir netikėtos scenos kostiumų detalės. Beje, spektaklio metu kiekvienam šokėjui teks pakeisti keletą kostiumų. Tarptautiniame pastatyme šoks ne tik visa Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro baleto trupė, bet ir Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro primabalerina Olga Konošenko, taip pat vaikai iš šokių mokyklos „Coda“. Spektaklyje dainuos Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro vaikų operos studijos jaunieji dainininkai.

   

  Tai, kad klasikinės muzikos šedevrą universaliose arenose gyvai grieš pilnas simfoninis orkestras, dar labiau sustiprins spektaklio emocijas ir visapusiškiau atskleis muzikos grožį. Į užburiantį „Spragtuko“ pasaulį žiūrovai ners kartu su Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoniniu orkestru bei dviem batutos meistrais – Tomu Ambrozaičiu ir Vytautu Lukočiumi.

   

  Daugeliui kūrėjų taptų iššūkiu klasikinį baletą pristatyti universaliose arenose, bet tik ne K. Simonovui, jau ne kartą tai dariusiam su įvairių šalių baleto trupėmis. „P. Čaikovskis parašė tokią nuostabią muziką, kad ji gyvuos ilgiau nei amžinybę. Planeta išnyks, o ši muzika vis dar skambės kažkur astraluose... Nes „Spragtukas“ – nemirtingas kūrinys“, – įsitikinęs choreografas.

  Tad kartu pasinerkime į šventinį muzikos ir šokio sūkurį!