• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • PAVIENĖS VIETOS. Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  16,07€
  22,95€
  Pirkti

  PAVIENĖS VIETOS. Stonkus ir Katleris: #ManTaiKieme

  -30%
  Vilnius, Siemens arena
  Sausio 4 d., 20:00 val.
  1 val. 30 min.

  Mantas Stonkus ir Mantas Katleris trečiąjį kartą šturmuoja Lietuvos arenas! 2016-aisiais vaidinę auksinius berniukus, pernai nukėlę publiką į New York’ą, šįkart stand up comedy meistrai grįžta namo - į seną gerą kiemą.

  “Pamenat, kai lipdavot ant narvelio, arba kai asilas draugelis išsinešdavo kamuolį namo? Arba kai sisiodavot po balkonu, grįždama iš darbo tai pamatydavo mama ir gaudavot pizdi? O ar atsimenat, kai varydavot į kompikinę su 2 litais ir koks nors vaflis Tau už nugaros aiškindavo kaip žaist ir ką spaust? Visi žino, kad geriausi bajeriai buvo kieme, apie tai ir bus šių metų turas" - labai vaizdžiai apie artėjančius planus kalbėjo Mantas Stonkus.

  #ManTaiGeriau programos metu pernai "apšildančiojo vykdančiojo prodiuserio" rolę atlikęs ir publikos simpatijas užsitarnavęs komikas Mantas Bartuševičius šiemet taip pat pasirodys ant scenos penkiose didžiausiose šalies arenose.

  "Z*bs, šiemet nors pavardę ant plakato iš anksto užrašė" - nedaugžodžiavo jis.

  Mantas Katleris, kalbėdamas apie artėjantį turą džiaugėsi puikia išankstine publikos reakcija:

  "Rugpjūtį darėme fotosesiją, vieną nuotrauką įkėliau į savo Instagram paskyrą kaip teaserį. Smagu, nes skaičiai nemeluoja - susilaukėm dešimčių tūkstančių like'ų, krūvos komentarų su sekėjų kiemo istorijomis, o to net neprašiau, jokių bilietų nepralošinėjau” – stebėjosi Mantas. “Faina jausti, jog programa, kurią ruošėme visus metus, domina publiką, nes visi, vienaip ir kitaip, daugiau ar mažiau, esame užaugę kieme" - kalbėjo M. Katleris.

  Trys juokingiausi Mantai Lietuvoje, slaptas svečias bei Tavo kiemo istorijos - kalėdinis stebuklas didžiausiose šalies arenose.