• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • PREMJERA! Kauno šokio teatras AURA. SPRENDIMAS Elipsės salė
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  9€
  15€
  Pirkti

  PREMJERA! Kauno šokio teatras AURA. SPRENDIMAS Elipsės salė

  -40%
  Kaunas, BLC verslo lyderių centras
  Balandžio 23 d., 19:00 val.
  1 val.

  Mus tiesiogiai veikia įvairių sistemų primesti stereotipai, elgesio modeliai, lūkesčiai, kuriuos esame priversti atitikti. Dažnai jaučiamės įstrigę, suvaržyti ir nesuprasti. Tačiau nepasiduodame, lukštenamės iš mus kaustančio kiauto ir veržiamės pirmyn. Laikas priimti sprendimą - išrėkti mintis, išjudinti kūną ir išsilaisvinti. Tačiau koks instinktyvaus šio laisvės troškimo likimas? Kur yra riba tarp išsilaisvinimo ir chaoso?

   

  Choreografė – Birutė Letukaitė

  Kostiumų dailininkė – Guda Koster (Nyderlandai)

  Kompozitorius – Antanas Jasenka

  Vokalistas – Ilja Gun (muzikos grupė „Royce“)

  Šviesų dailininkas - Vladimiras Šerstabojevas

  Šokėjai: Blake Seidel (JAV), Chiara Corbetta (Italija), Clara Giambino (Prancūzija), Erik Zarcone (Italija), Evgenii Kalachev (Rusija), Jasper Narvaez (Filipinai), Julija Mintautė (Lietuva), Matthew Livingston (JAV), Marine Fernandez (Prancūzija), Mei Chen (Kinija)

  Trukmė – 60 min.

   

  Guda Koster – spektaklio idėjos autorė, kostiumų dailininkė ir scenografė. Nyderlandų menininkė, dirbanti fotografijos, skulptūros, tekstilės, performanso meno srityse. Eksperimentuodama tekstūromis, spalvomis ir raštais ji kuria siurrealias skulptūras, mezgančias skirtingą santykį su aplinka, kurioje yra instaliuojamos. G. Koster darbai yra įkvėpti kasdienybės ir to, kaip žmonės per madą išreiškia savo tapatybę bei socialinę padėtį. Šios menininkės kūriniai turi daug socialinių nuorodų, kalba apie įkalinimą ir išlaisvinimą, visada yra sklidini ironijos, švelnios kritikos ir misterijos, sužadinančios žiūrovo smalsumą ir vaizduotę.

   

  Daugiau apie Gudą Koster: www.gudakoster.nl

   

  Spektaklio sukūrimą ir sklaidą remia Lietuvos Respublikos kultūros ministerija ir Lietuvos kultūros taryba.