• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • Sławomir Mrożek PETRO OHĖJAUS KANKINYSTĖ
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  6,45€
  10,75€
  Pirkti

  Sławomir Mrożek PETRO OHĖJAUS KANKINYSTĖ

  -40%
  Klaipėda, Klaipėdos dramos teatras, Teatro g. 2
  Vasario 13 d., 18:30 val.
  1 val. 15 min.

  Premjera 2016 06 18

   

  1 dalies spektaklis

   

  AutoriusSławomir Mrożek

  Vertėja Irena Aleksaitė

   

  Režisierius Darius Rabašauskas

  Scenografė Anželika Šulcaitė

  Šviesų dailininkas Mantvydas Poškus

  Kompozitorius Jonas Jurkūnas

  Skulptorius Algimantas Kensminas

  Animacijos autorius: Giedrius Svirskis

   

  Vaidina:

  Petras Ohėjus – Mikalojus Urbonas

  Ohėjienė, jo žmona – Sigutė Gaudušytė

  Jasius Ohėjus, jo mažametis sūnus – Ričardas Bartašius

  Vyresnysis sūnus – Donatas Švirėnas

  Dukra – Renata Idzelytė

  Valdininkas – Arnoldas Eisimantas

  Mokesčių rinkėjas – Linas Lukošius

  Mokslininkas – Vaidas Jočys

  Trupės vadovas – Liudas Vyšniauskas

  Protokolo sekretorius – Jonas Baranauskas

  Senas medžiotojas – Edvardas Brazys

   

  Petras Ohėjus ir jo šeima – patys paprasčiausi eiliniai piliečiai, gyvenantys gana pilkai ir nuobodžiai. Nieko neišsiskiriantys iš daugumos, stumiantys dienas įprastoje buities rutinoje. Kol vieną gražią dieną jų tas jų gyvenimas staiga ima ir pasikeičia – pačiu radikaliausiu būdu. Dėl tam tikros priežasties – kol kas palikime tai paslaptyje - jų gyvenimas ima dominti visus iš eilės: valdininkus, mokslininkus, žurnalistus, pramogų verslo atstovus, šiaip mėgėjus paspoksoti į kitus pro rakto skylutę... Privati Ohėjų erdvė staiga tampa vieša, ir aplink ją ima formuotis ištisa industrija. Visi iš eilės ima nurodinėti, kaip jiems gyventi, kaip elgtis ir ką galvoti. Namuose nuolat klega mokinukų ekskursijos, šmirinėja reporteriai, slampinėja kažin kokie ypač svarbūs valdininkai, o visą šitą balaganą nebyliu žvilgsniu stebi iš Sibiro atvykęs Medžiotojas – senas profesionalas, įgudęs spręsti problemas savais metodais. Ore pakvimpa paraku...

   

  D. Rabašausko režisuotas A. Slapovskio „Nuo raudonos žiurkės iki žalios žvaigždės“ (Kauno Mažasis teatras) Dalios Tamulevičiūtės teatrų festivalyje apdovanotas specialiu prizu už šiuolaikinės dramaturgijos interpretaciją, I. Lausund „Bestuburiada“ (Kauno Mažasis teatras) Alytaus teatrų festivalyje apdovanotas Atradimo prizu, o K. Dragunskajos „Lunačiarskio lunaparkas“ (Klaipėdos dramos teatras) nominuotas Auksiniam scenos kryžiui už režisūrą Jaunojo menininko kategorijoje.

   

  SVARBU: Spektaklis rodomas Klaipėdos dramos teatro Didžiojoje salėje. Salėje nėra tradicinių teatro kėdžių. Scenografija išdėstyta visoje salės erdvėje su pristatomomis kėdėmis. Todėl įsigyjant bilietus galimybės pasirinkti vietas nėra.