• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • STALO TEATRAS | Da-da-darbo spektaklis „Kas pasauly g(a)ražiausia?“ Kišeninė salė
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  3,6€
  6€
  Pirkti

  STALO TEATRAS | Da-da-darbo spektaklis „Kas pasauly g(a)ražiausia?“ Kišeninė salė

  -40%
  Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  Gegužės 26 d., 15:00 val.
  50 min.

  Kas pasauly g(a)ražiausia?

   

  Muzikinis da-da-darbo spektaklis visai šeimai

   

  Spektaklyje „Kas pasauly g(a)ražiausia?“ pasaka „Snieguolė ir septyni nykštukai“ perkeliama į garažą. Pasitelkusi įvairius tokiose vietose randamus objektus, pasaką seka aktorė Saulė Degutytė.

   

  Tai – dadaistinio stiliaus spektaklis, kuriame žodis (pjesę rašė Violeta Šoblinskaitė-Aleksa) interpretuojamas priešingai. Prancūziškai dada – tai žaislinis arkliukas. Taigi, spektaklyje mažieji žiūrovai skatinami žaisti kartu su aktore bei pastebėti neatitikimus tarp žodžių ir veiksmų, pavyzdžiui, kai tvarkantis mėtomi daiktai, o apie nuodus kalbama saldžiai.

   

  Kaip įprasta Stalo teatre, pasakojimui yra pasitelkiami įvairūs daiktai, o septynis nykštukus spektaklyje atstovaus grąžtas, plaktukas, pjūklas, kirvis, replės bei kiti garažo įrankiai. Todėl tikimasi, kad mergaičių pamėgta pasaka bus įdomi ir berniukams.

   

  Šiais laikais vaikai vis mažiau mato suaugusius, kurie darbą dirba meistraudami rankomis. Siekiant užpildyti šią spragą į „Kas pasauly g(a)ražiausia?“ audinį įpintos ir videopamokėlės, kaip galima dirbti įvairius darbus. Galbūt tai paskatins mažuosius išmėginti tėčių pasauliui priklausančius daiktus.

   

  Spektaklyje daug garažo įrankiais gyvai išgaunamų garsų, scenoje papildančių atliekamo darbo įspūdį, o kiekvienam pagrindiniam veikėjui suteikiančių jo asmeninį garsą. Greta skamba ir gyvai atliekama elektroninė triukšmo (angl. noise) stilistikos muzika, scenoje kurianti emocinį lauką, mat spektaklio kūrėjos septynių nykštukų idėją papildė septyniomis emocijomis ir septyniomis savaitės dienomis.

   

  Idėjos autorės: Saulė Degutytė, Snieguolė Dikčiūtė

  Pjesės autorė: Violeta Šoblinskaitė-Aleksa

  Kompozitorė, atlikėja: Snieguolė Dikčiūtė

  Režisierė, scenografė, aktorė: Saulė Degutytė

  Šviesų dailininkas: Simas Racevičius

  Videopamokėlių autorius: Kęstutis Urbonas

  Princas: Valdas Klemanskis

   

  Rekomenduojama: vaikams nuo 6 metų