• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • STALO TEATRAS | Muzikinis spektaklis „Eglė - žalčių karalienė“
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  4,8€
  8€
  Pirkti

  STALO TEATRAS | Muzikinis spektaklis „Eglė - žalčių karalienė“

  -40%
  Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  Gegužės 20 d. 12:00 val.
  35 min.

  Renginys perkeliamas iš kovo 14 d. į gegužės 20d. 

  Anksčiau pirkti bilietai galios. Pageidaujantys bilietus galėsite grąžinti nuo kovo 17 d. iki balandžio 5 d. kasose, kuriose juos pirkote.

  Paskubėk bilietų kiekis su nuolaida yra ribotas!

  Spektaklis pagal senovės lietuvių mitą

  “Eglė Žalčių karalienė”

   

  Stalo teatras visus kviečia prie stalo paragauti senovės lietuvių papročių, paskanauti gyvai atliekamų smuiko melodijų ir tikrų pyragėlių - teatre iškeptų.

   

  Stalo teatro spektaklis „Eglė Žalčių karalienė“ – daiktų (objektų) teatras: meninei idėjai perteikti naudojami senovėje naudoti namų apyvokos, virtuvės ruošos įrankiai ir rakandai. Iš jų prieš žiūrovų akis sukonstruojami spektaklio veikėjai: žalčiai išsirango iš pyragų tešlos, ližė pavirsta ne tik laivu, karieta, bet ir gražiuoju Žilvinu, o prie suknelės - krosnies sukrautos malkos „prakalba“ Eglės vaikų balseliais. Spektaklio garsų partitūrą muzikantė atlieka ne tik smuiku, įvairiausiais senoviniais tarškalais ir šaukštais, bet ir paprasčiausiu vandeniu.

   

  Spektaklio muzikos ir garsų bei mizanscenų ritminė organizacija žiūrovus veikia užburiančiai ir nukelia į mūsų protėvių laikus. Tai ne tik stiprus meninis patyrimas, bet ir mažųjų žiūrovų supažindinimas su senovės gyvenimu.

   

  Spektaklis apkeliavęs daug festivalių Lietuvoje ir užsienyje: Vengrijoje, Ukrainoje, Rusijoje, lankęsis lietuvių bendruomenėse Šveicarijoje, Liuksemburge, Austrijoje, Čekijoje, Vokietijoje.

   

  Režisierė, dailininkė, aktorė - Saulė Degutytė

  Kompozitorė, atlikėja - Snieguolė Dikčiūtė

  Šviesų dailininkas - Tadas Juozapaitis

  Trukmė - 45 min.

  Šeimai ir vaikams nuo 2 m.

  Po spektaklio vyksta edukacinis pokalbis.