• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • TERRY BOZZIO - European tour 2017
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  10,85€
  21,7€
  Pirkti

  TERRY BOZZIO - European tour 2017

  -50%
  Vilnius, Vakaris Vilnius, pramogų salė
  Spalio 31 d., 18:30 val.
  2 val

   

  Legendinis būgnininkas Terry Bozzio atvyksta į Vilnių su didžiausiu pasaulyje būgnų komplektu

   

  Mušamųjų instrumentų virtuozas Terry Bozzio, žinomas dėl bendradarbiavimo su Franku Zappa ir Jeffu Becku, bei kritikų liaupsinamas dėl solinių projektų, populiarina savo paskutinį leidinį “Terry Bozzio Composer Series” koncertiniame Europos ture “An Evening With Terry Bozzio”. Šis koncertas – tai mušamųjų artilerijos solo pasirodymas, sudarytas iš visos būgnininko karjeros kūrybos, taip pat įjungiant ir super profesionalo improvizacijas. Ir nesvarbu, ar tai būtų atviros privačios būgnų pamokos, ar vieši seminarai, ar koncertinės erdvės: malonus laikas intymiame vakare su Terry Bozzio prie jo monstriško didžiausio pasaulyje būgnų komplekto salėse visoje Europoje yra garantuotas!

   

  “TERRY BOZZIO - An Evening of Solo Drum Music” – tai išties unikalus, intensyvus (ekspresyvus), dinamiškas, dvasingas, melodingas, orkestrinis, atmosferinis ir muzikalus muzikinis spektaklis su didžiausiu pasaulyje mušamųjų komplektu. Jei dar nematėte ar negirdėjote Terry prie jo būgnų, net neįsivaizduojate, kas tai yra. Bozzio yra mįslingas ir paslaptingas, emocionalus ir žavus muzikantas, kuriam tiesiog buvo lemta sėsti prie būgnų. Terry Bozzio sugeba pats sau akompanuoti bosinėmis natomis ir tuo pat metu groti solo melodiją, naudodamas aukščiausio laipsnio koordinacijos įgūdžius. Tokiu būdu jis išreiškia išbaigtą muzikos dermę vien tik mušamaisiais. Derindamas džiazinį, klasikinį bei etninį būgnų ritmą, Terry Bozzio pasakoja istorijas, kurios laikinai užhipnotizuoja publiką ir sužavi klausytojus eklektiška patirtimi dėl skambesio kontrasto, įvairovės, intymumo, jaudulio bei aistros.

   

  „Aš laukiu šio ilgo ir intensyvaus Europos turo 2017 m. spalį ir lapkritį. Turiu ir naujų kūrinių, kuriuos pirmą kartą atliksiu savo didžiuoju būgnų komplektu, o taip pat galite tikėtis tam tikrų siurprizų šiame naujame šou“, prieš išsiruošdamas į kelionę po Europą atvirauja Terry Bozzio.

   

  Terry sulaukė didžiulės sėkmės paskutiniuose dvejuose koncertiniuose turuose po Šiaurės Ameriką, o taip pat ir trijuose pastaruosiuose solo turuose Europoje. 2012 m. jis buvo pagrindinis atlikėjas seniausio pasaulyje Frankfurto džiazo festivalyje. 2013 m. visi bilietai į jo koncertus Švedijoje, Vokietijoje, Rytų Europoje ir Prancūzijoje buvo išparduoti. O 2015-aisiais jo pasirodymais muzikos grumanai galėjo mėgautis Prancūzijoje, Šveicarijoje, vengrijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Austrijoje ir Olandijoje. Tik nereikia įsivaizduoti, kad tai bus tiesiog 2 val. trukmės pompastiškas kalimas mušamaisiais. Tai - būgnais atliekama MUZIKA, tai - „vakaras su Terry Bozzio“. Daugelyje kūrinių Bozzio groja ir solo partijas, ir akompanuoja pats sau. Todėl girdime erdvinį skambesį, į kurį įsilieja klasikinės formos ir struktūros, ambientiniai elektroniniai viražai ir atmosferiniai perkusijos efektai, kartu su įtraukiančiu ir ugningu būgnijimu. Visa tai tiesiog pakelia publiką ant kojų!

   

  Naujausias Terry Bozzio “Composer Series” albumas Japonijoje pasirodė 2015 metų pabaigoje, o Europoje išleistas tik 2017 metų pradžioje. 59 kompozicijos su atskira iliustracija kiekvienai jų patalpintos į 4 CD, leidinyje taip pat yra DVD su koncertu, interviu bei lankstinukas vinilo dydžio pakuotėje! Tiems, kurie galbūt jau matė Terry gyvai, house muzika, kurią jis grojo, sudaro tik dalį šios medžiagos. Per kelis dešimtmečius Terry kūrė įvairiausių žanrų muziką: klasikinę, world, fusion, elektroninę, ambientą, roką ir džiazą. Ir geriausius to pavyzdžius turėsime progą pirmą kartą išgirsti gyvai Vilniuje, „Vakario“ klube spalio 31 d.