• Kontaktai
 • Privatumo politika ir Taisyklės
 • Vakaras su Joanne Harris (Didžioji Britanija). Tarptautinis literatūros festivalis VILNIAUS LAPAI 2018
  Iki pasiūlymo pabaigos:
  6€
  12€
  Pirkti

  Vakaras su Joanne Harris (Didžioji Britanija). Tarptautinis literatūros festivalis VILNIAUS LAPAI 2018

  -50%
  Vilnius, MENŲ SPAUSTUVĖ (Šiltadaržio g. 6)
  Lapkričio 10 d., 19:00 val.
  -

  Dalyvauja rašytoja Joanne Harris, aktorė Aldona Vilutytė, renginį veda literatūros tyrinėtoja Eglė Kačkutė-Hagan

  Menų spaustuvė, Juodoji salė

   

  Literatūros festivalio „Vilniaus lapai“ viešnia – viena spalvingiausių britų autorių Joanne Harris.

   

  Rašytoją labiausiai išgarsino jos knyga „Šokoladas“. Tai buvo jos trečiasis romanas, pagal kurį netrukus buvo sukurtas ir Oskarui nominuotas filmas. Šiame romane ir jo tęsiniuose „Ledinukų bateliai" ir „Persikai ponui klebonui“ atsispindi rašytojos vaikystės prisiminimai iš senelių turėtos saldumynų parduotuvės, taip pat paslaptinga atmosfera, kuri į rašytojos kūrybą atkeliavo iš jos prosenelės žolininkės laikų.

   

  J. Harrisyra 16 romanų, dviejų noveliųir dviejų apsakymųrinkinių autorė. Ji išleido ir tris receptų knygas, o jos Runų romanų ciklas skirtas paaugliams. J. Harriskūryba išleista daugiau nei 50 šalių, knygos laimėjo nemažai tarptautinių apdovanojimų.

   

  „Man patinka kurti netobulus charakterius, nes jie atrodo įdomesni“, – yra sakiusi rašytoja. Ji taip pat prisipažįsta mėgstanti plepėti apie nieką, vaidinti labai protingą, erzinti kunigus.Rašytoja groja įvairiais instrumentais muzikos grupėje, muzikuoti pradėjo būdama 16 metų.

  JoanneHarris kalbins šiuolaikinės literatūros tyrinėtoja Eglė Kačkutė-Hagan. Mokslininkę ypač domina moterų tapatumai naujausioje britų ir prancūzų moterų prozoje, trasnacionalizmas ir daugiakalbystė literatūroje. Šiuo metu ji gilinasi į migrančių motinų pasakojimus.